Atskleiskite savo vardo paslaptį

Numerologija / Fotolia nuotr.
Numerologija / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-03-04 19:00
AA

Pasak numerologų, varde užkoduota unikali informacija. Išmanydami, kaip ją atskleisti, galime daug sužinoti apie žmogaus charakterį, temperamentą ir net nuspėti ateitį. Įminkite savo vardo paslaptį, sužinokite, kaip būti laimingiems ir mylimiems.

Vardo nepasirenkame, jį mums duoda tėvai ir taip tam tikra prasme nulemia ateitį. Sužinokite, kokį likimą lemia jūsų vardas.

Pagal numerologiją, kiekviena vardo raidė atitinka tam tikrą skaičių. Taigi užsirašykite ant popieriaus lapo savo vardą, o po kiekviena raide – ją atitinkantį skaičių.

Pavyzdžiui, jei jūsų vardas LINA, jį atitinka skaitmenys 4, 1, 6 ir 1. Visus skaičius reikėtų sudėti: 4+1+6+1= 12. Jei skaičiuodami gaunate dviženklį skaičių, jo skaitmenis taip pat reikia sudėti. Šiuo atveju 1+2=3.

Jūsų vardo skaičius 3. Dabar teliko perskaityti jo reikšmę.

Koks skaičius atitinka raidę?

1 – A, Ą, I, Į, Y, S

2 – B, J, Š

3 – C, K, T

4 – Č, L, U, Ų, Ū

5 – D, M, V

6 – E, Ę, Ė, N, Z

7 – F, O, Ž

8 – G, P

9 – H, R

Jei jūsų vardą atitinka skaičius 1

Esate energingi, veiklūs ir drąsūs, sąžiningi bei draugiški. Esate ryžtingi, kartais net per daug pasitikite savo jėgomis. O kai entuziazmas išblėsta, pradedate nuobodžiauti. Tačiau tai ilgai netrunka, nes jums nuolat kyla naujų sumanymų. Esate linkę greitai susižavėti priešingos lyties asmeniu, tačiau atidžiau turėtumėte rinktis tą vienintelį. Venkite rizikos.

Vardas gali pakeisti likimą / Fotolia nuotr.

Jei jūsų vardą atitinka skaičius 2

Esate nepastovaus būdo, nuolat blaškotės, o kartais ir nepasitikite savimi, jaučiatės nemylimi. Jūs labai jautrūs, visada pirmieji ištiesiate ranką padėti bičiuliams. Ieškokite subtilaus ir ypatingo partnerio, kuris būtų jautrus, švelnus ir draugiškas. Nešvaistykite jėgų veltui, užsiimkite tik tais dalykais, kurie jus labiausiai domina.

Vardo nepasirenkame, jį mums duoda tėvai ir taip tam tikra prasme nulemia ateitį.

Jei jūsų vardą atitinka skaičius 3

Esate linksmo būdo, jums būdingas humoro jausmas. Turite nemažai pomėgių ir draugų, mėgstate turiningai ir aktyviai leisti laisvalaikį. Greitai užmezgate pažintis, tačiau jums nesunku jas lygiai taip pat greitai ir nutraukti. Meilės reikaluose jums reikėtų būti atidesniems, gerai įsiklausyti į save ieškant artimo žmogaus, nes galite nepastebėti to, kuris jau seniai šalia ir siekia jūsų dėmesio.

Jei jūsų vardą atitinka skaičius 4

Jūs pasižymite sveiku požiūriu į viską, kas vyksta aplink. Ganėtinai realiai planuojate savo gyvenimą, drąsiai galite dirbti vadovaujamą darbą. Bet ir jums išaušta diena, kai kas nors nepavyksta. Tada ramiai sukaupiate jėgas ir visko imatės iš pradžių. Esate stipri asmenybė, puikus strategas. Meilės reikaluose patirsite nemažai išbandymų, tačiau sužavėti kitą žmogų jums nesunku. Būkite drąsesni pripažindami savo jausmus.

Jei jūsų vardą atitinka skaičius 5

Jūs mėgstate laisvę ir nepriklausomybę. Laikotės griežtų principų ir jiems nenuolaidžiaujate, esate nepaperkami. Todėl nusiviliate tais žmonėmis, kurie elgiasi priešingai. Mėgstate nuotykius ir keliones, visada labiau pasikliaujate savo, o ne kitų nuomone. Savosios meilės galite ilgai nesutikti, nes jai keliate itin didelius reikalavimus.

Jei jūsų vardą atitinka skaičius 6

Estetas, meniškos prigimties žmogus – toks jūs esate. Mėgstate gražius, tačiau kartu ir praktiškus daiktus. Mokate suburti kolektyvą, sugebate kitus užkrėsti savo idėjomis ir tuo, kuo tikite. Artimų ryšių paprastai neskubate greitai užmegzti, o tuo labiau susisaistyti priesaikomis. Tačiau gražūs, darnūs santykiai jus gali pamažu įtraukti. Tada nė nepastebėsite, kad užkibote ant meškerės.

Jei jūsų vardą atitinka skaičius 7

Esate sumanūs, mokate pasinaudoti proga, jums dažniau nei kitiems šypsosi sėkmė. Todėl neretai sukeliate žmonėms pavydą. Esate lyderis, tačiau ir tokiems žmonėms reikia aplinkinių palaikymo, gal netgi dažniau nei kitiems. Mėgstate flirtuoti, todėl paprastai turite daug gerbėjų, tačiau pasistenkite neperlenkti lazdos. Gyvenimas banguotas.

Jei jūsų vardą atitinka skaičius 8

Turite verslininko gyslelę. Jums labai svarbu gyvenime užsitikrinti materialinę sėkmę. Todėl jūsų galvoje knibždėte knibžda įvairių minčių ir sumanymų. Manote, kad bet kurioje srityje galima ko nors pasiekti, tik reikia pasinerti į darbą. Jums puikiai sekasi, jei pavyksta nenukrypti nuo plano. Nepamirškite, kad meilė – irgi darbas, o kai jai neskiriate pakankamai dėmesio, tiesiog išgaruoja.

Jei jūsų vardą atitinka skaičius 9

Jūs gerai žinote, ko norite iš gyvenimo. Vertinate komfortą ir prabangą. Esate ryškūs ir pastebimi, greitai įgyjate autoritetą. Venkite būti smulkmeniški. Tai gali pakišti jums koją. Nebūkite ir perdėm reiklūs kitiems. Jums reikalingas stiprus partneris, todėl nesusižavėkite dvasiškai silpnesniu už save žmogumi. Tokie santykiai ilgai netruks.