Atskleista 34-erių atlikėjo Aarono Carterio mirties priežastis: atliktas skrodimas

Aaronas Carteris / „Scanpix“ nuotr.
Aaronas Carteris / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: 15min
2023-04-19 08:19
AA

Atlikus skrodimą, paaiškėjo reperio ir grupės „Backstreet Boys“ nario Nicko Carterio brolio Aarono Carterio mirties priežastis. Praėjusių metų lapkričio pradžioje savo namuose jis rastas negyvas. Aaronas kovojo su priklausomybe nuo suspausto oro ir tyrėjai jo mirties vietoje rado tai patvirtinančių įrodymų.

Prieš daugiau nei penkis mėnesius mirusio Aarono Carterio mirties priežastis atskleista jo skrodimo ataskaitoje, pranešė Mirror.co.uk.

Praėjusių metų lapkričio 5 d. 34 metų dainininkas buvo rastas negyvas savo vonioje namuose Lankasteryje, Kalifornijoje.

Ataskaitoje teigiama, kad jis nuskendo vonioje po to, kai išgėrė alprazolamo, bendrinės „Xanax“ versijos, ir įkvėpė suslėgto difluoretano, kuris yra suslėgto oro balionėliuose naudojamas propelentas.

Aaronas Carteris / „Scanpix“ nuotr.

Ataskaitoje, kurią gavo TMZ, teigiama, kad dainininkas vonioje tapo „neveiksnus dėl narkotikų poveikio“.

Teigiama, kad dėl to jis paslydo ir nuskendo.

Los Andželo apygardos teismo medicinos eksperto ataskaita reiškia, kad jo mirtis oficialiai pripažinta nelaimingu atsitikimu.

Tačiau buvusi Aarono sužadėtinė ir jo mažamečio vaiko motina leidiniui sakė, kad išvados jai nėra bylos uždarymas.

Melanie Martin sakė: „Aronas buvo sužeistas. Ataskaitoje teigiama, kad mirtis įvyko nuskendus, tačiau taip pat priduriama, kad vonioje jis vilkėjo marškinėlius ir grandinėlę, o tai neturi jokios prasmės, nes kodėl jis turėtų būti vonioje su drabužiais?“

Žmonės.lt primena, kad anksčiau teisėsaugos šaltiniai portalui TMZ teigė, kad Aarono Carterio vonios kambaryje ir miegamajame buvo rasta daugybė suspausto oro balionėlių, taip pat receptinių tablečių. Tada dar buvo neaišku, ar būtent dėl to jis nuskendo, tačiau akivaizdu, jog tai – svarbūs įkalčiai.

Anot teisėsaugos šaltinių, paskutinį kartą Aaroną gyvą kažkas matė lapkričio 4 dieną, 2 val. nakties. Būtent tuo metu namų tvarkytoja išgirdo beldimą į duris ir jas atidarė. Ji sakė, kad tada atvykę policininkai patikrino sveikatos būklę ir gerovę. Tik neaišku, kas juos iškvietė. TMZ šaltiniai teigia, kad namų tvarkytoja atidarė duris, o Aaronas, išgirdęs, kas vyksta, liepė jiems išeiti ir įsakė namų tvarkytojai jo netrukdyti.

Aaronas Carteris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sakoma, kad namų tvarkytoja nematė Aarono visą lapkričio 4-ąją, o kitos dienos rytą ji pasibeldė į jo miegamojo duris, norėdama sužinoti, ar jis nenori kavos. Ji išgirdo, kad miegamajame šėlsta jo šuo, todėl atidarė duris ir vonioje rado Aarono kūną.

Teisėsaugos institucijos mano, kad Aarono kūnas vonioje buvo ilgą laiką, nes buvo jaučiamas irimo kvapas, o vanduo buvo įgavęs nenatūralią spalvą. Pasakojama, kad kai buvo rastas Aarono kūnas, vis dar veikė vonios purkštukai.

TMZ skelbė, kad šeštadienį į Aarono namus Los Andželo rajone buvo iškviesti policininkai dėl pranešimo apie skendimą. Pagalbos tarnybos garso įraše buvo galima išgirsti chaotišką sceną Aarono namuose – dispečeriai apibūdino, jog girdėjo ne savu balsu šaukiančią moterį, prašančią pagalbos. TMZ pranešė, kad tai buvo namų tvarkytoja.

Skambutį galite išgirsti ČIA.

Šiuo metu Los Andželo apygardos koronerio biuras Aarono mirties priežasties neskelbia, nes laukia, kol bus gauti toksikologų analizės rezultatai. Tai gali užtrukti kelis mėnesius. TMZ buvo pranešta, kad nusižudymo raštelio nerasta ir nėra jokių nusikaltimo veiksmų požymių.

Primename, kad Aaronas Carteris išgarsėjo dešimtojo dešimtmečio pabaigoje kaip popmuzikos dainininkas. Jis išleido keturis albumus, pradedant debiutiniu albumu 1997 m., kai jam buvo vos 9 metai.

Pirmojo albumo buvo parduota milijonas egzempliorių, antrasis A.Carterio albumas „Aaron's Party“ šį skaičių patrigubino ir nuo tada jis tapo nuolatiniu „Nickelodeon“ laidų vedėju.

Aaronas Carteris (14 nuotr.)
+8