Atskleista Tinos Turner sūnaus mirties priežastis: kova su liga truko tik tris savaites

Ronnie Turner, Tina Turner / Socialinių tinklų nuotr.
Ronnie Turner, Tina Turner / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-13 19:05
AA

Tinos Turner sūnus Ronnie Turneris (62) mirė ketvirtadienį, gruodžio 8 d. Pastaraisiais metais jis turėjo įvairių sveikatos problemų, dabar atskleista ir jo tikroji mirties priežastis.

Tinos Turner mylimas sūnus Ronnie mirė dėl storosios žarnos komplikacijų, sukeltų vėžio. Be to, jam buvo užspaustos arterijos, pranešė DailyMail.

Paaiškėjo, kad Ronnie Turneris taip pat sirgo aterosklerozine širdies ir kraujagyslių liga – padidėjusiu kraujo tekėjimu dėl arterijų sienelėse susikaupusių cholesterolio plokštelių.

Trumpa jo kova su vėžiu truko tik tris savaites, kaip teigiama ataskaitoje.

Ronnie Turner / Socialinių tinklų nuotr.

Praėjusio ketvirtadienio rytą prie savo namų Los Andžele buvo rastas sunkiai kvėpuojantis Ronnie, kuriam anksčiau buvo diagnozuotas vėžys, atskleidė TMZ.

Tuomet į namus San Fernando slėnyje atskubėjo medikai, kurie rado praeivius, bandančius daryti dirbtinį kvėpavimą.

Tačiau galiausiai jų pastangos buvo nesėkmingos, ir Ronnie buvo konstatuota mirtis įvykio vietoje.

Staiga mirusio mylimo sūnaus gedinti T.Turner sielvartu pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Ronnie, per anksti išėjai iš šio pasaulio. Liūdėdama užmerkiu akis ir galvoju apie tave, mano mylimas sūnau“, – penktadienį instagrame rašė dainininkė, pasidalindama nuotrauka, kurioje ji – užmerkusi.

Ronnie Turnerio našlė Afida po jo mirties savo „Instagram“ paskyroje paskelbė emocingą įrašą, kuriame velionį vyrą vadino angelu, geriausiu draugu ir savo kūdikiu.

„Iki galo dariau viską, ką galėjau, bet šį kartą nebuvau pajėgi tavęs išgelbėti. Myliu tave už šiuos 17 metų kartu“, – rašė Afida Turner ir pridūrė esanti labai pikta, o vyro mirtį pavadino tragedija.

Pora neturėjo vaikų.

Ronnie Turneris buvo likęs vienintelis Tinos Turner sūnus. Jo vyriausiasis brolis Craigas mirė 2018 m. – būdamas 59 metų jis nusižudė šaunamuoju ginklu.

Tuo metu dainininkė sūnaus mirties nekomentavo, tačiau po trijų mėnesių davė interviu BBC, kuriame tikino nežinanti, kas jį privertė priimti tokį sprendimą. Tina pasakojo, kad Craigas kaip tik tuo metu buvo sutikęs ypatingą moterį.

„Jis sakė, kad niekada nebuvo sutikęs moters, kuriai jaustų tokius jausmus, – dalijosi T.Turner. – Jis buvo atvedęs ją susitikti su manimi per savo gimtadienį. Jis pasipuošė butą, kurį prieš daugelį metų jam nupirkau. Jis buvo gavęs naują darbą garsioje nekilnojamojo turto bendrovėje Kalifornijoje, kuriuo buvo labai patenkintas“.

Vyriausias Tinos sūnus gimė, kai jai buvo vos aštuoniolika. Craigo biologinis tėvas – grupės „Kings of Rhythm“ muzikantas Raymondas Hillas. Tiesa, jis sūnaus neaugino. Craigą įsisūnijo Tinos antrasis vyras Ike'as Turneris.