Atskleistos karališkosios puotos detalės: sakydamas kalbą, uošvis pašiepė jaunikį

Karališkosios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės / „Scanpix“ nuotr.
Karališkosios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-10-13 19:41
AA

Princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko karališkosios vestuvės prasidėjo stulbinančio grožio ceremonija Vindzoro pilyje esančioje šv. Jurgio koplyčioje. Po ceremonijos sekė pietūs ir ypatingas jaunavedžių „pabėgimas“ automobiliu. Tačiau jaunieji su svečiais leido sau iš tiesų atsipalaiduoti tik vakarinėje puotos dalyje.

Robbie Williamsas vakarėlyje dainavo ne tik savo, bet ir kitų atlikėjų gerai žinomas dainas, priversdamas minią šėlti kartu su juo. Beje, Robbie duktė – šešiametė Theodora – buvo viena iš mažųjų princesės Eugenie pamergių.

Gurmaniškos picos ir Margaritos kokteiliai buvo jaunavedžių pasirinkimas. Be abejo, Margarita kokteiliai buvo gaminami su populiaria Britanijoje tekila, nes Jackas Brooksbankas dirba įmonėje, tiekiančioje šį gėrimą. Tiesa, įmonė buvo įkurta George‘o Clooney ir Rande'o Gerberio, tačiau šie vėliau pardavė savo kompaniją už 1 milijardą JAV dolerių. Keista, tačiau nei Clooney, nei Gerberis vestuvių puotoje penktadienį nedalyvavo.

Po romantiško pasivažinėjimo karieta po Vindzorą, Jackas ir Eugenie atvyko į karalienės Elizabeth rengiamus karališkuosius pietus, kuriuose dalyvavo 800 svečių. Priėmimas vyko svečiams stovint (kaip ir per princo Harry ir Meghan Markle vestuves gegužę). Šiai ceremonijai buvo pasirinkta Vindzoro pilies Didžioji priėmimų salė.

Karališkosios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės / „Scanpix“ nuotr.

Svečiai, tarp kurių buvo ir princas Charlesas, princas Williamas, Kate Middleton, Harry ir Meghan, vaišinosi tradiciniais Anglijos vieno kąsnio užkandžiais bei mėgavosi šampanu.

Eugenie ir Jackas vestuvių puotai pasirinko penkių aukštų raudono velveto ir šokolado tortą, kurio pirmąjį gabalėlį atsipjovė patys, besišnekučiuodami su svečiais.

Kalbą sakė ir Jackas, ir Eugenie tėvas – Jorko princas Andrew, kuris šmaikščiai pašiepė savo žentą, priversdamas kvatoti visus susirinkusiuosius. Andrew turėjo šunį, vardu Jackas (Norfolko terjeras) ir kartą Andrew sušuko: „Jackai, lipk nuo kėdės“ – ir Jackas nulipo, tik ne šuo, o naujasis Eugenie vyras.

Jackas savo kalbos metu padėkojo visiems susirinkusiems svečiams.

Karališkosios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės (57 nuotr.)
+51