Atvira C.Ronaldo išpažintis apie sūnaus netektį: papasakojo, kaip žinią pranešė kitiems vaikams

Cristiano Ronaldo ir Georgina Rodríguez su vaikais / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Pavasarį vienas garsiausių pasaulio futbolininkų Cristiano Ronaldo patyrė didžiulį sukrėtimą: gimdymo metu neišgyveno vienas jo ir mylimosios Georginos Rodríguez dvynių – sūnus Angélas. Lapkritį duodamas interviu britų žurnalistui Piersui Morganui sportininkas naujagimio sūnaus mirtį pavadino „blogiausia akimirka“ savo gyvenime ir papasakojo, kaip šią netektį išgyveno jis su Georgina ir vyresnieji vaikai.

Balandžio 18-oji Portugalijos rinktinės kapitonui Cristianui Ronaldo ir ilgametei jo draugei Georginai Rodriguez turėjo būti palaiminga – į pasaulį turėjo atkeliauti jų dvyniai. Vis tik po džiaugsmo dėl dukros Bellos gimimo sekė tragiška žinia – sūnus Angélas gimdymo metu mirė.

Praėjus pusmečiui nuo netekties, futbolininkas apie šeimos tragediją papasakojo interviu „TalkTV“. Apie tai kalbėdamas Ronaldo susijaudino ir tikino, kad šis etapas buvo sudėtingiausias nuo 2005-ųjų, kai nuo kepenų nepakankamumo mirė jo tėvas.

Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Kai turi vaikų, tikiesi, kad viskas bus normalu, o kai iškyla problema, būna sunku. Man ir Georginai buvo sunkių akimirkų, nes negalėjome suprasti, kodėl tai nutiko, ir suvokti, kas vyksta tuo mano gyvenimo laikotarpiu, – P.Morganui pasakojo C.Ronaldo. – Žinote, futbolas niekada nesustoja – tuo metu turėjome labai daug varžybų. Tai tikriausiai buvo sunkiausias momentas mano gyvenime'.

Paklaustas, kaip žinią apie broliuko mirtį pranešė kitiems vaikams, C.Ronaldo pasakojo, kad iš pradžių tiesą pasakė tik savo vyriausiajam vaikui Cristiano jaunesniajam. Kadangi sūnui – jau dvylika ir jis viską supranta, futbolininkas su juo nuoširdžiai pasikalbėjo.

„Abu verkėme jo miegajame. Jis viską suprato, tačiau kartu buvo sutrikęs“, – sakė sportininkas.

Tuo tarpu kitiems vaikams – penkiamečiams Evai ir Mateo bei keturmetei Alanai Martinai – žinią apie naujagimio mirtį jie pranešė vėliau ir švelniau.

„Kai grįžome namo, vaikai pradėjo klausinėti: „Kur kitas kūdikis, kur kitas kūdikis?“. Po gimdymo Georgina dar turėjo pilvuką, kadangi laukiantis dvynių jis buvo didelis. Po savaitės pasakiau – būkime sąžiningi su vaikais. Pasakykime, kad Angelas nukeliavo į dangų. Taip geriau“, – priežastį, kodėl vaikams nemelavo ir pasakė tiesą, aiškina jis.

Tokį paaiškinimą mažamečiai priėmė ir broliuką dažnai prisimena šeimos pokalbių metu, svarstydami, kad vienas ar kitas dalykas gali būti skirtas Angélui ir nurodydami į dangų.

Etapą, kai vienu metu džiaugėsi dėl dukros gimimo ir liūdėjo dėl sūnaus mirties, Ronaldo apibūdino kaip beprotišką. Ji tikino niekada nesitikėjęs būti laimingas ir liūdnas tą pačią akimirką.

„Tai sunku paaiškinti. Nežinai, kaip reaguoti: vieną akimirką šypsaisi, o kiti verki“, – dalijosi jis.

Ronaldo atviravo, kad atsirado tikinančių, jog vaiko netekties sielvartas gali nepataisomai pakenkti jo ir Georginos santykiams, vis tik jis atkirto, kad trauma, patirta netekus naujagimio sūnaus, juos suartino. Dabar jis jaučia „daugiau meilės jai“ ir savo vaikams.

Nors pora išgyveno sunkius laikus, jie suprato, kad turi būti laimingi dėl kitų savo vaikų ir džiaugtis, kad turi Bellą. Išgyvenusiai dvynei dabar yra šeši mėnesiai, ir, pasak jos tėčio, yra įspūdinga, graži mergaitė, kuria tėvai labai didžiuojasi.

Cristiano Ronaldo su sužadėtine Georgina ir vaikais / Socialinių tinklų ir „Scanpix“ nuotr.

Angélo pelenus C.Ronaldo saugo šalia tėvo palaikų koplyčioje šalia savo namų.

„Nuolat su jais kalbuosi ir jie yra mano pusėje“, – sakė jis ir pridūrė, kad netekęs vaiko į gyvenimą pradėjo žiūrėti iš kitos perspektyvos. – Žinote, jie padeda man būti geresniu žmogumi, geresniu žmogumi, geresniu tėvu.“

Cristiano Ronaldo su šeima / „Instagram“ nuotr.

Žinią apie sūnaus mirtį C.Ronaldo ir G.Rodriguez pranešė instagrame, paviešinę jautrų įrašą. Tėvai pasakojo, kad neteko vieno iš dvynukų – sūnaus.

„Tai – didžiausias skausmas, kokį tik gali jausti tėvai. Tik mūsų mergaitės gimimas suteikia mums jėgų išgyventi šią akimirką su tam tikra viltimi ir laime.

Norėtume padėkoti gydytojams ir slaugytojoms už visą jų kvalifikuotą priežiūrą ir paramą“, – instagrame rašė pora.

„Mūsų berniuk, esi mūsų angelas. Mes visuomet tave mylėsime“, – jautrius žodžius mirusiam sūnui skyrė Cristiano ir Georgina.

Praėjusių metų gruodžio mėnesį C.Ronaldo atskleidė, kad jo mylimoji Georgina laukiasi berniuko ir mergaitės.

Ispanijos modelis Georgina 2017 m. lapkričio 12 d. pagimdė pirmąjį bendrą poros vaiką Alaną.

Prieš tai Cristiano jau buvo tapęs tėčiu, nes 2017 m. birželio mėn. jam gimė surogatinės motinos išnešioti dvynukai Eva Marie ir Mateo. Vienuolikmečio Cristiano jaunesniojo motinos tapatybė iki šiol nežinoma.

Skaitykite daugiau