„Atwins“ komanda pristatė naują šukuosenų kolekciją

„Atwins“ pristatė naują šukuosenų kolekciją / Kristinos Sereikaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vos spėjus praūžti didžiųjų miestų mados savaitėms, įvaizdžio ekspertų komanda „Atwins“ pristato naujausią 2018-ųjų rudens žiemos tendencijų kolekciją „The NewBlack“.

Kolekcija užbaigta prieš daugiau nei 200 grožio specialistų auditoriją, atvykusių pamatyti šį tendencijų kūrimo procesą, mokytis ir pasisemti idėjų bei išmokti meistrystės.

Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok / Kristinos Sereikaitės nuotr.

„The NewBlack“ – tai pernai „Atwins“ komandos pristatytų 2018-ųjų pavasario–vasaros tendencijų tąsa ir sintezė. Dėl to ji ne tik išduoda ateinančio rudens–žiemos sezono paslaptis, bet yra aktuali jau šiandien, ką tik sulaukus pavasario. „The NewBlack“ apibendrina ir pristato visų 2018-ųjų kryptį: minkštą minimalizmą, dėmesį formai, aiškiems siluetams ir tekstūrai bei transformacijos neišvengiamybę.

Madingiausi plaukų atspalviai: tamsiai pilki, ametisto, mėlyni ir ultravioletiniai

„Pagrindine „The NewBlack“ užduotimi tapo atsisveikinimas su gryna juoda spalva. Šioje kolekcijoje jos vietą užėmė artimi jai atspalviai: tamsiai pilki, ametisto, mėlyni ir šių metų madingiausi ultravioletiniai tonai“, – sakė„Atwins“ komandos nariai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok.

„The NewBlack“ tendencijų pristatymą vienija idėja, kad be tamsos nešviečia nė viena žvaigždė. Tamsūs baziniai tonai leidžia geriau atskleisti naujus subtilius atspalvius, o dėmesį į spalvą sutelkti padeda pasirinkti siluetai: jie asimetriški, tačiau aiškūs ir lengvai transformuojami stilizuojant plaukus. Asimetrija leidžia atkreipti dėmesį ir į detales. Dėl to šukuosenose atsirado skutinėjimų, tribal motyvus primenančių piešinių ir rytietiškų papuošalų.

Šį sykį prie kūrybinės komandos prisidėjo ir prekės ženklo „Zefyras“ įkūrėja ir dizainerė Viktorija Bugajenko, specialiai „The NewBlack“ pristatymui sukūrusi naują drabužių kolekciją.

„Zefyras“ vizitine kortele tapusios netikėtos geometrinės konstrukcijos ir skirtingų medžiagų faktūrų derinimas atspindi pagrindines „Atwins“ kūrybinės komandos pristatytas 2018-ųjų kryptis. Nenuostabu, kad talentingi kūrėjai susivienijo ir šią viziją įgyvendino drauge. Akį traukiančiu akcentu tapo ir specialiai iš Tolimųjų Rytų atgabenti įspūdingi auskarai.

Kiekvieną pavasarį kylantis noras atsinaujinti aplanko bene visus. „Atwins“ kviečia neapleisti ne tik savo spintų, bet ir šukuosenų. Pasisemkite įkvėpimo ir ieškokite profesionalių meistrų, padėsiančių sujungti naujausias sezono tendencijas ir jūsų asmeninę charizmą.

„Atwins“ pristatė naują šukuosenų kolekciją (16 nuotr.)
+10

Komanda:

Idėja, stilius ir įgyvendinimas – kūrybinė komanda „Atwins"

Dažymas ir kirpimas – Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok

Makiažas – Make up by Emma

Fotografė – Kristina Sereikaitė

Nook Family / Origin Inovatyvūs ilgalaikiai plaukų dažai

Skaitykite daugiau