Audrius Bružas atidarė naują parduotuvę: kaimynų pokštas, o tarp svečių – Šorena Džaniašvili

Audrius Bružas atidarė naują parduotuvę / Manto Golubevo nuotr.
Audrius Bružas atidarė naują parduotuvę / Manto Golubevo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-06-02 15:25
AA

Paskutinę pavasario dieną kviestiniai svečiai rinkosi į aktoriaus, improvizatoriaus ir verslininko Audriaus Bružo naujos sportbačių parduotuvės atidarymą. Tai – jau antroji A.Bružo avalynės parduotuvė.

Į parduotuvės „Sneakers & Readers“ atidarymo renginį Užupyje rinkosi gausus pasipuošusių svečių būrys, tiesa, renginio kvietime buvo nurodyta, kad visi svečiai turi avėti savo mėgstamiausius sportbačius.

Pasveikinti A.Bružo atvyko jo kursiokai ir draugai aktoriai Mantas Vaitiekūnas, Jokūbas Bareikis, Leonardas Pobedonoscevas, TV laidų prodiuserė Vaida Poderytė-Bernatavičė, stiliaus žinovas, „Suitsupply“ įmonės pardavimo ir rinkodaros vadovas Paulius Stumbra, dizainerė, prekės ženklo „Unlabel“ įkūrėja Ina Gaižauskienė, brolis, verslininkas Marius Bružas, aktorius ir atlikėjas Mantas Bendžius ir jo brolis, fotografas Deividas Bendžius, Šorena Džaniašvili, Ramūnas Vyšniauskas, aktorius Kirilas Glušajevas su aktore Gintare Latvėnaite ir sūnumi bei kiti kviestiniai svečiai.

Audriaus Bružo įkurtuvių svečiai / Manto Golubevo nuotr.
Audrius Bružas ir Šorena Džaniašvili / Manto Golubevo nuotr.

Tarp svečių dovanų ir smagus kaimynų pokštas – laikinas Užupyje esančios Malūnų gatvės pavadinimo pakeitimas į A.Bružo gatvę, kadangi ši parduotuvė – tai jau trečias A.Bružo įkurtas verslas Užupyje esančioje Malūnų gatvėje.

Renginio metu Audrius teigė, kad istorijos kuriasi tuomet, kai visi įdedame truputį širdies, kai patys pasirenkame būti istorijoje, ir dėkojo visai „Sneakers & Readers“ bei teatro „Kitas kampas“ komandai, kuri padėjo paversti prieš metus gimusią svajonę realybe.

Audriaus Bružo įkurtuvių svečiai / Manto Golubevo nuotr.

Simboliniu parduotuvės atidarymo ženklu tapo į lentyną padėti istoriją turintys, ilgai dėvėti bei į svarbiausias gyvenimo keliones bei įvykius A.Bružą lydėję sportbačiai. Savo mylimiausius sportbačius į specialiai tam skirtą „Sportbačių – herojų“ lentyną padėjo bei jų istorijas papasakojo ir L.Pobedonoscevas su K.Glušajevu.

Renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje:

Audrius Bružas atidarė naują „Sneakers & Readers“ parduotuvę (33 nuotr.)
+27