Audronę Bunikienę sukurti kolekciją „Cosa sei?“ įkvėpė Davido Bowie daina ir Italijos dvasia

Audronė Bunikienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Audronė Bunikienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-05-08 19:54
AA

Pagaliau ir Lietuvą pasiekė salsvas bei vasariškas oras, kuomet moterims jau norisi užsivilkti suknutes, o vyrams pamažėl pereiti prie kiek lengvesnių apdarų. Kaip tik tokį trečiadienio vakarą Lietuvos mokslų akademijos rūmuose dizainerė Audronė Bunikienė surengė savo naujausios kolekcijos „Cosa sei?“ pristatymą.

„Šią kolekciją sukurti mane įkvėpė jaunystės dainos. O jei konkrečiai Davido Bowie daina „Wild is the wind“. Važiavau automobiliu, klausiau dainos, krito snaigės… tada ir gimė mintis kolekcijai. Žinoma, ilgai ieškojau ir pristačiau tiesiog išmylėtus 40 modelių“, – portalui Žmonės.lt sakė dizainerė Audronė Bunikienė.

Audronės Bunikienės kolekcijos „Cosa sei?“ pristatymas (56 nuotr.)
+50
Audronės Bunikienės kolekcijos pristatymo svečiai (46 nuotr.)
+40

Audronė patikino, kad ši jos kolekcija – ir itin moteriška, ir kupina griežtumo, užsispyrimo. „Kolekcija yra seksuali, tačiau ne vulgari. Labai moteriškai elegantiška, tačiau skirta toms, kurios yra drąsios, ryžtingos ir klausia savęs – „Cosa sei?“ (iš italų kalbos „Kas tu esi?“ – aut. past.)“, – sakė Audronė.

Anot dizainerės, Lietuvos mokslų akademiją kolekcijos pristatymui ji pasirinko dėl to, kad rūmai tiesiog alsuoja Italijos dvasia. Pradedant laiptais ir baigiant šviestuvais bei didžiulėmis erdvėmis.

Audronės Bunikienės kolekcijos pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Spalvos – pastelinė svajonė

Dar iki kolekcijos pristatymo dizainerė tikino – ji bus lengva, moteriška ir pastelinė. Būtent pastelinė ir vasaraška ji ir buvo. Vyravo gaiviai žalia, padūmavusi pastelinė alyvinė ir aukso spalvos, sniego baltumo ir dramblio kaulo atspalviai, kūno, smėlio ir dangaus mėlio. Trumpai tariant, beneik visa pastelinių spalvų paletė išskyrus vieną kitą ryškesnės rožinės arba tamsesnės aukso ar samanų spalvos modelį.

Audronės Bunikienės kolekcijos pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Modeliai: atvira ir griežta elegancija

Suknelių modeliai, kaip ir jų spalvos ar ornamentika ant jų – itin plataus diapazono. Ilgas, žemę glostančias sukneles vakarines sukneles keitė ne tokios įnoringos, tačiau ne mažiau stilingos kokteilinės, o jas – kiek oficialesnėms progoms tinkančios, griežto situeto, kelius siekiančios suknelės.

Nepriklausomai nuo modelio, kiekvienoje suknelėje buvo galima atrasti seksualia detalę – jei buvo ne gili iškirptė, tai taliją siekiantis V formos iškirpimas nugaroje. Rafinuotą moterišką grožį pabrėžė ir nėriniai, ir organzos juostelės ties talija, klubais ar krūtine.

Prabangios medžiagos

Šį kartą audronė tikraja to žodžio prasme duoklę atidavė natūraliam pluoštui. Nuo gryno šilko iki jo atmainos organzos, nuo lino iki medvilnės pluošto audinių. Viskas buvo gryna ir natūralu. „Cosa sei?“ kolekcija, kurią turėtų rinktis moteris savęs nuolat klausianti „Kas gi aš esu?“, tikrai turi žinoti vieną – ji privalo mėgti natūralumą, kokybę ir prabangą. Mat visos medžiagos buvo itin kokybiškos.

Aksesuarai ir detalės

Audronės Bunikienės kolekcijos pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vienas, per bene kiekviename modelyje, nuosekliai pasirodęs aksesuaras – dirželis su natūraliomis gėlėmis. Tai tarsi suteikė modeliams mažyčio Italijos miestelio dvasią.

Gėliniai motyvai taip pat buvo ryškus bene kiekvienoje šilkinėje suknelėje. Jie, kaip akvareliniai, peizažiniai paveikslai iliustravo modelių apdarus.

Nereikia nė kalbėti, kad nėriniai modeliams suteikė moteriško seksualumo ir elegancijos. Jie puošė tai linines, tai kaip stiklas permatomos organzos sukneles. Nuo stambių, močiučių kruopščiai  nertas servetėles primenančių detalių, iki smulkių ir permatomų gėlių.

Jūsų dėmesiui – Audronę įkvėpusi Davido Bowie daina „Wild is the wind“: