Audronės Bunikienės kolekcijos „Belle époque“ modeliu tapo Ernesta Elzbergaitė

Ernesta Elzbergaitė ir Audronė Bunikienė / Gedimino Gražio nuotr.
Ernesta Elzbergaitė ir Audronė Bunikienė / Gedimino Gražio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-11-11 14:04
AA

Dizainerė Audronė Bunikienė naujausią savo drabužių kolekciją „Belle époque“ kūrė ištisus mėnesius. Šįkart menininkės kūrybos vaisius išsiskiria elegancija ir prabanga, dizainerė tikina pirmąkart sau neturinti ko prikišti. „Tegul dabar kritikuoja kiti“, – sako A.Bunikienė ir dalijasi su Žmonės.lt kolekcijos fotosesija.

Ernesta Elzbergaitė – Audronės Bunikienės modelis / Gedimino Gražio nuotr.

Naujojoje A.Bunikienės kolekcijoje „Belle époque“ – 17 elegantiškų moteriškų drabužių modelių. Prabangios medžiagos, sodrios žemės spalvos, nėriniai, dėmesys detalėms, pagrindiniu akcentu tapusios apykaklės – visa tai menininkė pademonstravo savo darbuose. 

„Kartą perskaičiau tokią mintį: jei įkvėpimas neateina, aš einu jo pasitikti. Ta mintis taip patiko! Visus metus šis pasakymas manyje kirbėjo. Per tuos metus daugkart lankiausi Šešuolėlių dvare, kur savo įkvėpimą ir suradau. Atvažiavusi į dvarą įsivaizduoju labai gražią moterį, daug elegancijos... Tai mane ir inspiravo“, – apie įkvėpimą kurti Žmonės.lt sakė A.Bunikienė. 

Audronės Bunikienės naujos kolekcijos fotosesija Šešuolėlių dvare (23 nuotr.)
+17

Anot jos, naujosios kolekcijos išskirtinumas – tai, kad viskas tarpusavyje labai dera. „Dvaro aplinka, eksterjeras ir interjeras lėmė kolekcijos spalvas, jos labai dera tarpusavyje. Be to, per visą kolekciją nuvilnijusi įstrižos linijos gama – įstrižas diržas, sijono kirpimas, palaidinukės, užsegimai, linijos, apykaklės... Kolekcija – labai moteriška ir elegantiška. Nuo elegancijos aš niekaip negaliu pabėgti, man viskas sukasi apie ją“, – tikino kūrėja. 

Ernesta Elzbergaitė – Audronės Bunikienės modelis / Gedimino Gražio nuotr.

Šešuolėlių dvare kolekcijos fotosesijoje pozavo modelis Ernesta Elzbergaitė. A.Bunikienė su ja jau yra dirbusi anksčiau, todėl neabejojo, kurį modelį pasirinkti savo darbams pristatyti: „Man nepaprastai patinka jos skleidžiama šiluma, mielumas. Vienareikšmiškai žinojau, kad šioje fotosesijoje pozuos Ernesta – vadinau ją „dvaro angelu“, tiesiog „geruoju sargu“. Pasirinkusi ją neapsirikau! Likau labai patenkinta jos darbu, ji pateisino visus lūkesčius. Duočiau jai 20 balų dešimtbalėje sistemoje. Jos elegancija, moteriškumas... Visi pliusai, kaip toje kavoje „trys viename“.“

Pasakodama apie naują savo kolekciją ir jos fotosesiją A.Bunikienė trykšta džiaugsmu – tai pirmas kartas, kada nuosavi darbai dizainerei patinka taip smarkiai, kad prikišti sau net nėra ko. „Esu tokia patenkinta! Ir kolekcija, ir modelis, ir fotosesijos aplinka, mano nuomone, taip tiko… Būna, kabinėjiesi prie savęs, o šįkart aš sau priekaištų neturiu. Tegul kritikuoja kas nori, o man patinka“, – juokiasi menininkė.

Ernesta Elzbergaitė – Audronės Bunikienės modelis / Gedimino Gražio nuotr.

Dizainerė dėkoja tiems, be kurių kolekcijos fotosesija nebūtų pavykusi: fotografui Gediminui Gražiui, asistentams A.Kavaliauskui ir A.Lukšaitei, modeliui E.Elzbergaitei, grožio namams „Pretty“, vizažistei E.Mankutei, „Poopoopidoo“, „Aldo“, Šešuolėlių dvaro savininkams. 

Audronės Bunikienės kolekcijos fotosesijos užkulisiai (14 nuotr.)
+8
Ernesta Elzbergaitė – Audronės Bunikienės modelis / Gedimino Gražio nuotr.