Auga „Neteisėtai padarytų“ gretos: prisijungia Mindaugas Papinigis, Aistė Lasytė ir Bjelle

„Neteisėtai padaryti“ / Andriaus Burbos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Iki antrojo albumo „Galėjo būt kitaip“ pristatymo likus vos kelioms dienoms, dainuojantys mimai „Neteisėtai padaryti“ ant stalo žeria dar naujienų – pristatymo koncerte net kelis kartus keisis grupės sudėtis. Kartu su mimais scenoje pasirodys ir aktorius Mindaugas Papinigis, dainininkės Aistė Lasytė ir Raminta Naujanytė-Bjelle. „Ir tai dar ne viskas!“, – sako „Neteisėtai padaryti“.

Mintis pasikviesti bičiulių į sceną nėra tokia jau netikėta, sako mimai. „Mūsų tikslas paprastas – kiekvienas klausytojas išėjęs iš koncerto turėtų užduoti sau klausimą „Ar galėjo būt geriau?“ ir čia pat atsakyti: „Ne, tikrai geriau būti jau nebegalėjo“.

Nuo pat pradžios, nuo pirmųjų koncertų žiūrovus tempėme į savo pasaulį, pažindinome su slypinčiais stebuklais, o antruoju albumu tą pasaulį plečiame dar labiau – mus pamilsta visi, kurie tik atsiduria netoliese“, – rimtai šmaikštauja mimai. Vis dėlto jų žodžiais nesunku įsitikinti – koncerte pasirodysiantis aktorius Mindaugas Papinigis pripažįsta esantis grupės gerbėjas.

„Neteisėtai padaryti“ / Andriaus Burbos nuotr.

„Buvo tikrai netikėta, bet labai malonu sulaukti tokio kvietimo, nes esu grupės muzikos gerbėjas. Nekantrauju ir šiek tiek jaudinuosi, nes nedažnai tenka būti koncerto dalimi. Viskas turi pavykti iš pirmo karto, nes antram dubliui jau čia nebus vietos“, – sako jis.

Kartu su dainuojančiais mimais jis atliks dainą „Kas yr?“, kuri parinkta neatsitiktinai. „Visada ieškome netikėtumo, o Mindaugo kuriami personažai kine yra, ko gero, puikiausiai šį klausimą įvaldę žmonės – kas gi geriau užduotų šį klausimą visiems klausytojams, jeigu ne jis“, – sako mimas Šarūnas Gedvilas.

Panašia nuotaika į sceną lips ir Aistė Lasytė: „Visada labai džiugu sulaukti kvietimo iš kolegų, kurie yra atviri idėjoms ir nori pabendramuzikuoti kartu, nes kartu smagiau, nei atskirai… kartais. Todėl ir tikiuosi, kad pavyks kartu smagiai pabūti ar netgi draugiškai kažką padaryti, pavyzdžiui, kažką neteisėto“.

„Neteisėtai padaryti“ / Andriaus Burbos nuotr.

Daug ko, jeigu ir ne neteisėto, tai bent jau netikėto penktadienį „Vasaros terasoje“ Vilniuje tikrai bus, tačiau dėl suprantamų priežasčių iš anksto tai atskleisti mimai atsisakė. „Mums patiems į galvas vos sutelpa visi sumanymai ir idėjos, kurios dargi ir bus įgyvendintos. Čia tik keli mūsų draugai, kurie neatsispyrė pagundai pasirodyti scenoje su mimų roko mesijais, tai galima tik įsivaizduoti, kiek dar visko įvyks per tą trumpą vakarą“, – kaip visada su šypsena intriguoja Šarūnas Gedvilas.

„Neteisėtų padaryti“ antrąjį albumą „Galėjo būt kitaip“ pristatys jau liepos 22 dieną, nuo 19 val. „Vasaros terasoje“ Vilniuje.

„Neteisėtai padaryti“ / Andriaus Burbos nuotr.
Skaitykite daugiau