Augusta Zuokė – apie nėštumą: ar jis buvo planuotas ir kaip į šią žinią reagavo Artūras

Artūras Zuokas ir Augusta Zuokė / G.Žilinsko ir L.Balandžio nuotr.
Artūras Zuokas ir Augusta Zuokė / G.Žilinsko ir L.Balandžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-01-11 12:25
AA

Vos prieš keletą dienų buvęs Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas (55) su žmona, smuikininke, NIKO ansamblio koncertmeistere Augusta (37) pranešė džiugią žinią – 2022 metais susituokusi pora laukia šeimos pagausėjimo. Moteriai šis vaikelis – pirmasis, o A.Zuokas iš ankstesnės santuokos jau turi tris atžalas. A.Zuokė papasakojo, kokiomis nuotaikomis gyvena dabar ir kaip į nėštumą reagavo vyras Artūras.

Duodama interviu žurnalui „Stilius“ A.Zuokė pasakojo, kad jokio spaudimo iš artimųjų susilaukti atžalos nejautė, nors palinkėjimų sulaukti šeimos pagausėjimo netrūko: „Niekada to neskubinome, specialiai neplanavome. Bet noras turėti kūdikį buvo.“

Augusta Zuokė / Gedimino Žilinsko nuotr.

Ji pastebėjo, kad susituokus bažnyčioje, vaikų klausimas iškyla.

„Negali būti nusiteikęs prieš šeimos padidėjimą, vaikučio gimimą. Ir tokia nuostata mums su Artūru buvo artima. Aišku, Artūras turi 3 nuostabius vaikus, bet norėjo, kad ir mūsų šeima patirtų kūdikio gimimo džiaugsmą“, – žurnalui „Stilius“ pasakojo A.Zuokė. ​

Augusta Zuokė / Gedimino Žilinsko nuotr.

​Smuikininkė taip pat atskleidė, kad jos reakcija į nėštumą buvo labai rami, o štai Artūro – kiek nustebino.

„Priėmiau tai kaip didžiulę dovaną. Nemažai juk yra porų, kurioms sunku susilaukti kūdikio. Mums taip pasisekė. Artūras suvaidino neva nustebusį. „Ką, taip greitai?!“, – žurnalui „Stilius“ prisiminė Augusta.

Artūras Zuokas ir Augusta Zuokė (7 nuotr.)
+1

Žinią apie nėštumą sausio 9 dieną portalui Žmonės.lt patvirtino pati A.Zuokė.

„Taip, tai tiesa, laukiame šeimos pagausėjimo“, – tuo metu Žmonės.lt sakė ji.

Primename, kad Artūras Zuokas ir Augusta Jusionytė slaptai susituokė 2022 metų spalio 8-ąją. Žinią apie vestuves su Artūru Zuoku portalui Žmonės.lt patvirtino pati Augusta. Nuotaka atskleidė, kad vestuves iškėlė ne Lietuvoje.

Artūras Zuokas ir Augusta Zuokė / Gedimino Žilinsko nuotr.

„Taip, galiu patvirtinti“, – sakė ji Žmonės.lt, tačiau nenorėjo pasakoti, kada įvyko vestuvės.

Visgi paklausus, ar ceremonija vyko bažnyčioje, ji atskleidė daugiau detalių.

„Mes susituokėme Italijoje, bažnyčioje“, – sakė ji.

Artūras Zuokas ir Augusta Jusionytė / Socialinių tinklų nuotr.

Po svajonių vestuvių, įvykusių spalio pradžioje Italijoje esančioje bažnyčioje, neilgai trukus Artūras Zuokas ir Augusta Jusionytė oficialiai įtvirtino santuoką ir Vilniuje. Lapkričio 15-osios popietę jiedu dar kartą prisiekė vienas kitam meilę.

Santuokai įteisinti pora pasirinko Vilniaus senamiesčio širdyje esantį restoraną „Gastronomika“, kuris priklauso garsiam virtuvės šefui Liutaurui Čeprackui.