Augustė Vedrickaitė: „Kas yra tikra baimė, supratau, kuomet mano vaikas bei gydytojai kovojo už jo gyvybę“

Augustė Vedrickaitė su sūnumi Arijumi
Augustė Vedrickaitė su sūnumi Arijumi
Šaltinis: Žmonės
2019-10-31 09:46
AA

Jau šį šeštadienį startuojančioje BTV „Muzikinėje kaukėje“ išvysite ne tik dešimt naujų dalyvių, bet ir prie komisijos narių prisijungusią „YouTube“ žvaigždę Paul de Miko, o linksmų sąmojų negailės naujieji muzikinio projekto vedėjai – Indrė Kavaliauskaitė ir Simonas Storpirštis.

Viena iš šio sezono dalyvių – dainų autorė ir atlikėja Augustė Vedrickaitė. Dalyvavimas muzikiniame šou „Muzikinė kaukė“ moteriai kelia labai daug gerų emocijų. Ji sako, jog tikrai yra ten, kur ir nori būti, o pasiryžimas dalyvauti jau atsipirko su kaupu: „Nepaprastai džiaugiuosi labai draugišku kolektyvu, kalbant tiek apie organizatorius, tiek apie dalyvius. Visi labai stengiasi ir visiems pavyksta tikrai neblogai įgyvendinti gautas užduotis. Nesu dar dalyvavusi jokiam kitam panašiam televizijos projekte, kur visiškai nesijaustų jokios negatyvios konkurencijos. Drąsiai ir draugiškai sakom pastabas vieni kitiems vardan bendro tikslo – gražaus šou – be jokių vaikiškų įsižeidinėjimų ir su daug pozityvo. Viskas – nuo pasiruošimo bei repeticijų, iki komisijos balų skirstymo po pasirodymų – taip jauku, smagu ir geranoriška,“ – tikina projekto dalyvė.

Augustė Vedrickaitė/ Asmeninio albumo nuotr.

Moteris sako, jog šiuo metu, kaip ir pastaruosius dvejus metus, vykdo svarbiausią projektą savo gyvenime – augina sūnų. Tačiau nepamiršta ir kitų darbų, kurie ją nemažiau džiugina jau daugybę metų. Augustė įrašinėja savo naujas dainas, aktyviai koncertuoja bei dalyvauja smagiame projekte – „Muzikinė kaukė“. „Namų ruoša, darželis, repeticijos, įrašai, koncertai – diena veja dieną ir kartais atrodo, kad nebespėju gyventi. Bet man labai smagu, kad viskas yra būtent taip – nelieka laiko liūdėti ar gailėti savęs, kad dienos bėga beprasmiškai,“ – neslepia džiaugsmo žinoma moteris.

Po pertraukos į televizijos ekranus sugrįžusi moteris atrodo išties žavingai ir gali pasigirti tikrai puikia figūra. Tačiau Augustė tikina, kad ištirpę kilogramai neturi nieko bendra su puikiu atrodymu. Ji įsitikinusi, kad žmogus gerai atrodo tuomet, kai yra laimingas – tai tik vidinė būsena: „Kiekvieną dieną mokausi pastebėti kažką gražaus, pasidžiaugti tuo, ką skiria gyvenimas, išmokti skaudžias pamokas ir be didelių padarinių išsikapstyti iš nuopolių. Tikiu, kad tai, kaip mes jaučiamės – tik mūsų pačių nuopelnas.“ „Muzikinės kaukės“ dalyvė Augustė šypsodamasi teigia, jog nori sportuoja, nori – leidžia sau patingėti, dėl maitinimosi įpročių irgi nesuka sau galvos. „Mano gyvenime šitoj vietoj mažai pastovumo. Tiesiog bandau įsiklausyti į tai, ką tądien diktuoja mano savijauta ir mano kūnas,“ – atvirai pasakoja Augustė.

Augustė Vedrickaitė/ Asmeninio albumo nuotr.

Muzikinio projekto dalyvė atvirai kalba ir skaudžius gyvenimo įvykius. Ji įsitikinusi, jog visos gyvenimo patirtys žmogaus gyvenime nevyksta be priežasties, ir jas būtina ne tik priimti, bet ir išmokti įvertinti: „Gimus vaikui supratau tuos, kurie sakė, jog gyvenime nėra nieko svarbesnio už vaiką, ir kad sveikata iš tikrųjų yra brangiausias žmogaus turtas. Supratau, kas yra tikra baimė, kuomet mano vaikas bei gydytojai kovojo už jo gyvybę. Gyvenimas yra labai trapus. „Ačiū“ tariu sūnui, kuris išmokė mane gyventi šia diena ir džiaugtis tuo, ką teikia gyvenimas,“ – priėmusi skaudžias gyvenimo pamokas, dabar jau tvirtai kalba Augustė.

Žinoma moteris prisipažįsta, kad klajonės po pasaulį, vėliau ir motinystė ją buvo kiek atitolinę nuo muzikos, kūrybos, televizijos ir šou pasaulio. Tačiau dabar ji yra Lietuvoje, augina mažylį, aš vis daugiau laiko skiria sau, todėl mano, jog jau pats laikas grįžti ten, kur visuomet troško būti – muzikiniame pasaulyje.

Nepraleiskite įspūdingo Augustės Vedrickaitės pasirodymo „Muzikinėje kaukėje“, kuris įvyks jau šeštadienį per BTV 19.30 val.