„Aukščiausios pavaros“ vedėją Jeremy Clarksoną po 21-erių santuokos metų paliko žmona – skyrybas ji atšventė Maljorkoje

Jeremy Clarksonas su žmona Frances / AOP nuotr.
Jeremy Clarksonas su žmona Frances / AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-05-05 12:15
AA

Populiarusis laidos „Aukščiausia pavara“ („Top Gear“) vedėjas Jeremy Clarksonas (54 m.) po 21-erių santuokos metų skiriasi su antrąja žmona Frances (52 m.). Kaip skelbia dailymail.co.uk, Frances įgriso nesibaigiantys Jeremy Clarksono romanai su kitomis moterimis.

Poros santykiai pašliję buvo jau kurį laiką, o Frances atsibodo nuolatiniai Jeremy Clarksono nukrypimai į kairę. Jau trejus metus jiedu gyvena atskirai, tačiau visą šį laiką jie dar bandė gelbėti santuoką ir spręsti iškilusias problemas. Vis tik nuolat apgaudinėjamai žmonai trūko kantrybė ir Jeremy Clarksonas daugiau šansų pasitaisyti nebegaus.

Jeremy Clarksonas su žmona Frances / AOP nuotr.

Dėl iširusios santuokos Frances per daug nesikremta – panašu, kad širdyje skyrybos įvyko jau seniai, o dabar moteris tik džiaugiais išsilaisvinusi iš psichologinių kančių. Štai balandį, teismui padavusi skyrybų prašymą, ji su geriausia drauge net išvyko į Maljorką, kad atšvestų nenusisekusios santuokos pabaigą.

„Panašu, kad Francie puikiai praleido laiką, nes ji pagaliau oficialiai skiriasi su Jeremy ir ji norėjo tai atšvęsti, – pasakojo vienas šaltinis. – Visi jos draugai jau daug metų laukė, kada ji tam pasiryš, ir pagaliau tas metas atėjo.“

Po skyrybų Frances turėtų gauti nemažą dalį Jeremy Clarksono turto (jis vertinamas 30 mln. svarų sterlingų), mat ji yra ne tik jo žmona ir trijų vaikų mama, bet ir vadybininkė. Jos indėlis į stulbinamą Jeremy Clarksono karjerą yra išties didelis ir netgi kalbama, kad jei ne ji, Jeremy Clarksonas dabar nebūtų toks garsus ir turtingas.

Jeremy Clarksonas su žmona Frances / AOP nuotr.