„Auksinė žuvelė“ Rūta Meilutytė sugrįžo į Lietuvą: oro uoste – aplodismentai ir šilti apkabinimai

Rūtos Meilutytės pasitikimas Vilniaus oro uoste / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Rūtos Meilutytės pasitikimas Vilniaus oro uoste / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-06-26 20:21
AA

Sekmadienį iš Budapešto į Lietuvą sugrįžo pasaulio čempionės titulą susigrąžinusi Rūta Meilutytė (25). Šalies „auksine žuvele“ vadinama plaukikė pasipuošė dviem medaliais – aukso ir bronzos. Ją išskiestomis rankomis Vilniaus oro uoste pasitiko būrys žmonių.

Sekmadienio vakarą Vilniaus oro uoste Rūtą Meilutytę susirinkę pasitiko aplodismentais. Čia ją sveikino žurnalistai, gerbėjai ir patys artimiausi šeimos nariai, kurie plaukikę apdovanojo šiltais apkabinimais ir gėlėmis.

Žurnalistų paklausta, kaip jaučiasi prabėgus jau kuriam laikui po triumfo baseine, R.Meilutytė tikino, kad emocijos jau kiek atslūgo.

„Smagu, daug pasitikėjimo savimi prideda tie medaliai ir pergalės. Daugiau aiškumo atsirado“, – džiaugėsi R.Meilutytė, rašo 15min.

Rūtos Meilutytės pasitikimas Vilniaus oro uoste / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Rūtos Meilutytės pasitikimas Vilniaus oro uoste. Rasa Duškinienė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Plaukikė teigė, kad stengėsi apie praeitį daug negalvoti – nori būti dėkinga už dabartį ir žvelgti į ateitį. Ji patikino, kad ne vienerių metų pertrauka sportinėje karjeroje išėjo į naudą.

„Vienas geresnių sprendimų buvo padaryti pertrauką ir atsitraukti nuo visko. Labai džiaugiuosi“, – kalbėjo aukso medalį Lietuvai padovanojusi sportininkė.

Fotogalerija:

Rūtos Meilutytės pasitikimas Vilniaus oro uoste (20 nuotr.)
+14

R.Meilutytė žino, kad žmonės jai kelia lūkesčius, tačiau bereikalingo spaudimo ji šiame čempionate nejautė. Po pergalės ji taip pat nenori švaistytis pažadais.

„Aš žadėti kažko ir nesiruošiu“, – patikino plaukikė ir prasitarė, kad šiuo metu galvoja apie poilsį.

Primename, kad Budapešte vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate 25-erių R.Meilutytė šeštadienį iškovojo antrą apdovanojimą, moterų 50 metrų plaukimo krūtine finale užėmusi pirmąją vietą.

Kiek anksčiau pasaulio čempionate Budapešte R. Meilutytė iškovojo bronzos medalį 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje.

Pasaulio čempionės titulą ji iškovojo po 9 metų pertraukos.

Geriausia Lietuvos plaukikė 2013 m. pasaulio pirmenybėse buvo pelniusi aukso (100 m krūtine) ir sidabro (50 m krūtine) apdovanojimus, o 2015 m. pasipuošė dar vienu sidabro medaliu (100 m krūtine).

Fotogalerija:

Rūta Meilutytė Budapešte tapo pasaulio čempione (18 nuotr.)
+12