Auksinės Manto Petruškevičiaus kojinės: stiliaus akibrokštas ar naujas mados vėjas?

Manto Petruškevičiaus kojinės / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jei kas Lietuvoje ir žino, kaip sulaukti dėmesio net dėl smulkiausios įvaizdžio detalės, tai tas asmuo – Mantas Petruškevičius. Trečiadienį auksinės kojinės, kurias stilistas užsimovė eidamas į dizainerių Lilijos Larionovos ir Egidijaus Rainio kolekcijų pristatymą, buvo viena labiausiai aptarinėjamų temų socialiniuose tinkluose.

Vieni gyrė M.Petruškevičiaus stiliaus pojūtį ir norą rengtis „kaip pasaulio garsenybės“, kiti negailėjo ironijos prisimindami ankstesnes permatomas Manto kojines, o treti tiesiog nenulaikė juoko.

Asta Valentaitė ir Mantas Petruškevičius / Viganto Ovadnevo nuotr.

Pats stilistas kojinių madingame renginyje tikrai neslėpė ir veikiausiai norėjo, kad jos būtų pastebėtos.

Kiek neįprastą vyrui aksesuarą visi galėjo nesunkiai pamatyti tiek jam stovint, tiek stebint pristatymą, kuomet jis sėdėjo koją ant kojos užsimetęs pirmojoje žiūrovų eilėje greta žaviosios Dainos Bosas.

Įdomi detalė – auksu tviskančios medžiagos rūbai pasirodė ir antradienio vakarą rodytoje 2012–2013 m. rudens-žiemos sezono Egidijaus Rainio kolekcijoje.

Pro žiniasklaidos atstovų akis nepraslydo ir Mantą visą vakarą lydėjusi juoda delninukė bei kitaip nei įprasta sušukuoti plaukai, lengvas makiažas.

Skaitykite daugiau