Auksinės taisyklės: kaip rinktis papuošalus ir visada atrodyti nepriekaištingai?

Moteris / Shutterstock nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Papuošalai iš tauriųjų metalų – neatsiejama kiekvienos damos stiliaus dalis. Vis dėlto, sukurti vientisą įvaizdį yra gana sudėtinga. Šiame straipsnyje atskleisime kelias grožio paslaptis, kurias sužinojusios visada atrodysite kerinčiai.

Juvelyrikos salonų asortimentas yra toks platus, jog nuo dirbinių blizgesio gali aptemti akyse. Svarbu žinoti, kaip išsirinkti jums tinkančią. Juk auksinių papuošalų grožis, kaip ir prabangių kvepalų aromatas, atsiskleidžia juos dėvint savininkui.

Šie patarimai leis nepasimesti juvelyrikos pasaulyje ir susikurti norimą įvaizdį nepraleidžiant parduotuvėje visos amžinybės.

Kiekvienam amžiui – sava puošmena

Moters grožis yra unikalus kiekvienu jos gyvenimo momentu, taigi ir papuošalai turėtų padėti jį atskleisti. Svarbiausia – tinkamumas. Jaunystei tinka įvaizdžių ryškumas, o vyresnėms damoms – klasika ir santūrumas. Jauna mergina gali drąsiai nešioti ryškų aksesuarą, jis atrodys gana organiškai. Vyresnėms moterims tiks kiek švelnesnio silueto papuošalai. Kalbant apie žiedus, kuo moteris yra vyresnė, tuo masyvesnis turėtų būti šis papuošalas.

Teisingai parinkti aksesuarai – tai 80% stiliaus sėkmės.

Jeigu esate jauna mergina iki 30-ies metų, galite rinktis modernius ar minimalistinius auksinius auskarus, drąsiai ieškoti ekstravagantiškų Art Nouveau stiliaus papuošalų. Jums taip pat tiks subtilūs tauraus metalo auskarai, pabrėžiantys jūsų jaunystę ir švelnumą. Jaunoms merginoms puikiai tiks auksiniai dirbiniai su mažais grakščiais brangakmenių ar pusbrangių akmenų įdėklais. Masyvius auskarus palikite kiek vyresnėms damoms.

Etiketas numato, jog prabangūs brangakmeniai turėtų atsirasti moters papuošalų dėžutėje jai išmainius 4-ąjį dešimtmetį. Tai nenuostabu, juk būtent tuomet jos grožis pasiekia brandos viršūnę. Pasiekusi tam tikro statuso ir ištobulinusi savo įvaizdį, moteris neabejotinai galės pasirinkti būtent tuos auskarus ir žiedus, kurie leis jai jaustis savimi ir pabrėžti išvaizdos privalumus. Auksas, inkrustuotas rubinais, topazais, ar paslaptingais kerinčiais juodaisiais deimantais – puikus variantas.

Įvaizdžio vientisumas

Papuošalai turėtų atskleisti savo grožį derinami prie rūbų, taigi vertėtų atkreipti dėmesį į stilių. Jeigu dirbate ofise ir rengiatės dalykiškai, jums labiausiai tiks klasikiniai papuošalai. Svarbu atminti, jog griežta apranga ir prašmatnūs akcentai nedera. O kasdienį stilių mėgstančios damos kaip tik gali rinktis originalių formų papuošalus ir eksperimentuoti – taip įvaizdis bus pagyvintas. Atminkite, teisingai parinkti aksesuarai – tai 80% stiliaus sėkmės. Juk būtent šie maži akcentai gali radikaliai paveikti įvaizdį. Ryškios detalės pavers jį provokuojančiu, subtilūs pastelinės spalvos auskarai suteiks moteriškumo, o dideli aksesuaraį įkvėps prabangos.

Derinys – lengviausias sprendimas

Kiekviena mados mylėtoja žino, jog tam, kad įvaizdis būtų išpildytas, skirtingi jo akcentai turi derėti tarpusavyje. Taip bus sukurtas ansamblis, kuris kerės savo grožiu ir unikalumu. Ypač svarbi yra auksinių papuošalų darna. Rinkinys iš aukso – tai klasika, kuri rodo nepriekaištingą jo savininkės skonį ir statusą. Stilingas žiedo ir auskarų rinkinys, o kartais ir grandinėlė su pakabuku leidžia pilnai išryškinti moters privalumus: rankų grakštumą, odos skaistumą ir akių atspalvį.

Juvelyrinių papuošalų internetinė parduotuvė „Goldinga“ turi platų auksinių žiedų pasirinkimą – nuo klasikinių vestuvinių iki prabangių, inkrustuotų brangakmeniais kūrinių, nuo modernių minimalistinių iki prašmatnių dirbinių su pusbrangiais akmenimis, tinkančiais vakarėliui. Patogus internetinės parduotuvės apsipirkimas leidžia sutaupyti laiko. Tiesiog pasirinkite dominančią kategoriją ir raskite tinkantį modelį pagal filtus: kokios dydžio, su kokios spalvos akmeniu ar be jo žiedo ieškote. Taip pat prie nesudėtingai rasite ir derančius vientiso stiliaus auskarus. 

Pagarba motinai gamtai

Visos moterys be išimties yra gražios, ir kiekvienos iš jų pareiga – suvokti savo privalumus ir juos pabrėžti. Tai puikiai leis padaryti juvelyrikos dirbiniai, kurie nuo neatmenamų laikų yra moterų, įvaldžiusių šį meną, geriausi draugai. Taip pat papuošalai gali vizualiai paslėpti tam tikrus netobulumus. Renkantis žiedą ilgų pirštų savininkės gali visiškai nesijaudinti – tiks bet koks modelis. Labiau putlesnių rankų savininkėms idealiai tiks subtilūs klasikiniai žiedai arba asimetriškos pailgos formos dirbiniai. Toks modelis vizualiai pailgins pirštus. Veidas taip pat gali atrodyti lieknesnis tuomet, kai savininkė dėvi mažus miniatiūrinius auskarus arba didelius asimetriškus aukso dirbinius. O jeigu moteris kaip tik nori savo grakštų veida padaryti labiau apvalesniu, jai tiks lankiniai ir ryškūs papuošalai. Platus „Goldingos“ auksinių auskarų asortimentas turėtų jums pagelbėti.

Vestuvėms – tik vientisas ansamblis

Kiekviena nuotaka svajoja apie savo vestuvių šventę nuo mažų dienų ir nori, kad tądien viskas būtų tobula. Jos įvaizdis, nuo kojų pirštelių iki pakaušio, turėtų būti išpildytas ir atrodyti nepriekaištingai. Kai kurie juvelyrikos salonai turi būtent nuotakoms sukurtų komplektų. Į klasikinį vestuvinį rinkinį įeina auskarai, pakabukas ir apyrankė. Visi šie aksesuarai turėtų būti vienodo stiliaus arba derėti tarpusavyje.

Visos moterys be išimties yra gražios, ir kiekvienos iš jų pareiga – suvokti savo privalumus ir juos pabrėžti.

Pagrindinė taisyklė – kuo sudėtingesnis vestuvinės suknelės stilius, tuo lengviau paprastesni turėtų būti papuošalai. Ir atvirkščiai – kuo kuklesnė ir lakoniškesnė suknelė, tuo ryškesnių akcentų ji reikalauja.

Baltą suknelės spalvą pabrėžia šaltų atspalvių metalai, dažniausiai sidabras ar baltas auksas bei šviesūs brangakmeniai. Kreminio atspalvio ar dramblio kaulo spalvos sukneles geriausiai papuoš auksiniai auskarai bei kitos rinkinio detalės. Netradicinė šviesiai mėlyna spalva geriau pabrėš nuotakos išvaizda, jei ši dėvės auksinius bei sidabrinius papuošalus su safyrais, topazais.

Tikimės, kad šis straipsnis padės išsirinkti jums tinkančius papuošalus bet kokiai progai. Nebijokite eksperimentuoti ir pabrėžti savo įvaizdį tauraus metalo aksesuarais. Juk net maži auksiniai auskarai gali džiuginti jų savininkę visą dieną. Parduotuvės „Goldinga“ asortimentas nepaliks jus abejingus. Galimybė pamatyti dirbinius 360 laipsnių nuotraukose bei greitas patogus pristatymas į namus padarys apsipirkimą dar tobulesnį. 

Skaitykite daugiau