Auksinės žuvelės Rūtos Meilutytės brolis 20 metų proga seseriai linkėjo dviejų svarbiausių dalykų gyvenime

Rūta Meilutytė / Žmonės.lt/Nerijaus Šabanausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kovo 19 d. Lietuvos Auksinei žuvelei Rūtai Meilutytei sukanka 20 metų. Visa Lietuva vėl prisimins jos auksinį pasirodymą Londono olimpiadoje prieš penkerius metus ir žavėsis jos kuklia šypsena bei nuoširdžiu bendravimu, kai tik sportininkė pasirodo viešumoje.

Šiuo metu Rūta yra Jungtinėse Amerikos Valstijose, treniruočių stovykloje Kolorado Springse, kur bus beveik iki balandžio vidurio.

„Būtinai susisieksime su Rūta ir ją pasveikinsime, - Žmonės.lt išvakarėse sakė Rūtos brolis Margiris Meilutis. – Toks jau mūsų gyvenimas pastaruosius penkerius metus – nematome vieni kitų būtent gimtadienio dieną, tačiau juk ne tai svarbiausia. Svarbiausia, kad mus sieja stiprus ryšys“.

Brolis seseriai norėtų palinkėti dviejų svarbių dalykų – laimės ir sveikatos. Pasak Margirio, kai tai turi – visa kita pasiekiama.

Kaip jo akimis pasikeitė sesutė per pastaruosius metus?

„Užaugo...Stipriai užaugo. Subrendo. Tapo ramesnė, ir, man regis, laimingesnė“, - pastebėjo brolis.

Praėję metai Rūtai Meilutytei buvo ypatingi, juk dalyvavo Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse, kur tituluota atletė liko septinta 100 m plaukimo krūtine finale.

Paskui svarstė, o kas toliau. Ji po šešerių metų darbo Anglijoje, Plimute, atsisveikino su treneriu Johnu Ruddu, su kuriuo dirbo šešerius pastaruosius metus Plimute (Anglija) ir nusprendė grįžti į gimtąjį miestą Kauną. Rūta pradėjo treniruotis Girstučio baseine su treneriu Pauliumi Andrijausku.

Rūta Meilutytė ir jos brolis Margiris / Ryto Šeškaičio/Andriaus Lygnugario nuotr.

Svarbiausios varžybos sportininkės iš Lietuvos laukia liepos mėnesį - tuomet Vengrijoje vyks pasaulio vandens sporto šakų čempionatas.

Net jei Rūta Meilutytė ir daugiau laiko leistų Lietuvoje, bent jau su broliu Margiriu kurį laiką bet kada matytis negalėtų. Mat Margiris, nors buvo pašauktas tarnauti į kariuomenę, nusprendė nelaukti eilės ir anksčiau pradėti tarnybą.

„Manau, tai bus įdomu, naudinga – noriu atlikti šią pareigą“, - sakė vyras.

Pareigą visuomenei pilnu tempu vykdo ir jo sesuo Rūta. Lietuvoje nuskęsta daugiausia vaikų visoje Europos Sąjungoje. Todėl plaukikė džiaugiasi galėdama šią padėtį taisyti – jos vardo fondas užsiima vaikų skatinimu sportuoti ir plaukimo sporto šakos populiarinimu Lietuvoje.

„Prie manęs prisijungė ir du gerai žinomi Lietuvos plaukikai, Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas. Labai tikiuosi, kad šie maži darbai padės bent keliems Lietuvos vaikams pradėti plaukti, o jau pradėjusiems suteiks motyvacijos eiti pirmyn“, – rašė savo socialinėje paskyroje garsioji plaukikė.

Rūta Meilutytė - akimirkos dar jos gyvenimo ir treniruočių mieste Plimute (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau