„Auksinį balsą“ ves naujas duetas: kas palaikys draugiją Giedriui Savickui?

Giedrius Savickas / LRT televizijos nuotr.
Giedrius Savickas / LRT televizijos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-08-21 16:31
AA

Muzikinis projektas „Auksinis balsas“ – didžiausias tikro garso koncertas Lietuvoje – rugsėjo 20 d. ir vėl sugrįžta į LRT eterį. Paaiškėjo, kad laidą ves naujas duetas – Giedrius Savickas ir paslaptinga moteris.

„Dar negaliu pasakyti, kas tai bus, tačiau pagaliau tai bus moteris, nes ankščiau laidas vis tekdavo vesti su vyrais“, – sako žinomas aktorius.

G.Savicko teigimu, pakeisti anksčiau projektą vedusius Beatą Tiškevič-Hasanovą ir Andrių Rožicką nėra lengva, tačiau apsispręsti perimti projekto vairą jam padėjo dalyvausiantys atlikėjai bei profesionali LRT kūrybinė komanda.

„Sužinojau, kad dainuos man patinkančios dainininkės. Be to, „Auksinis balsas“ man atrodo profesionalus projektas. Žinoma, vesti projektą ėmiausi ir dėl Zitos“, – simpatijos komisijos narei Zitai Kelmickaitei neslėpė G.Savickas.

Paklaustas, ar ketina uždainuoti kartu su gyvo garso projekto dalyviais, aktorius šmaikštauja, kad to daryti nereikėtų. „Projekto pavadinimas visgi yra „Auksinis balsas“, o aš galiu tik su Lietuvos rinktine himną dainuoti“, – mano G.Savickas.

Jau nuo rudens žinomiausi Lietuvos atlikėjai kiekvieną savaitę laikys muzikinius egzaminus, o juos vertins ne tik kompetentinga komisija, bet ir gyvą muziką mėgstantys televizijos žiūrovai.

„Auksinis balsas“ jau nuo rugsėjo 20 d. LRT eteryje kiekvieną šeštadienį, 21 val.