„Auksiniai svogūnai“ nevyks ir šiemet: A.Valinskas atskleidė priežastį ir kas būtų nominuotas

Arūnas Valinskas, „Auksiniai svogūnai“ / Eriko Ovčarenko / BNS ir Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Arūnas Valinskas, „Auksiniai svogūnai“ / Eriko Ovčarenko / BNS ir Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
2023-03-21 20:04
AA

Paskutinįkart įprasti „Auksiniai svogūnai“ vyko 2019-aisiais. Po metų planus sujaukė pandemija, tad transliacija buvo kitokia – su iškarpomis iš ankstesnių ceremonijų. Tačiau balandžio 1-osios tradicija ilgą laiką buvęs renginys nevyko ir pandemijai aprimus, nevyks jis ir šiemet. „Auksinių svogūnų“ organizatorius ir vedėjas Arūnas Valinskas atskleidė to priežastį, kada galima tikėtis artimiausios ceremonijos, ir pasvarstė, kas galėtų būti nominuotas šiais metais.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su prodiuseriu ir laidu vedėju Arūnu Valinsku, jis atskleidė, kad pastaruoju metu organizuoti „Auksinius svogūnus“ trukdė įvairios aplinkybės – nuo pandemijos iki karo. Būtent dėl pastarojo ceremonija nevyks ir šiemet.

„Pasikeitė pati situacija – kalbu apie karą. Pasitarėme ir nusprendėme, kad, kol vyks karas, šios šventės nerengsime. Gali būti, kad kitais metais jau įvyks. Jei šiemet atšvęsime pergalę, tai „Auksiniai svogūnai“ bus surengti su trenksmu, už visus tuos metus“, – pokalbio su portalu Žmonės.lt metu pažadėjo A.Valinskas.

Apdovanojimų akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

2021-aisiais pandemija jau buvo šiek tiek aprimusi, bet problemų su renginių organizavimu vis tiek pasitaikė. Pašnekovas patikino, kad tai ir pakišo koją ceremonijos rengimui.

„Prisiminkime, koks buvo skandalas su M.A.M.A apdovanojimais... Todėl nutarėme, kad nereikia rizikuoti, kol nesibaigs visos nesąmonės. O vėliau atėjo dar didesnė nesąmonė (karas – aut.past.). Su TV3 vadovybe nutarėme, kad geriausiu atveju „Auksiniai svogūnai“ įvyks kitais metais.“

Paklaustas, kokie politikai šiemet galėtų būti nominuoti, Arūnas teigė, kad visada yra nuolatinių kandidatų, kurie jau turi n skaičių statulėlių dėl savo pasisakymų ir poelgių.

„Nuo Gražulio iki Viktoro (Uspaskicho – aut. past.). Tikrai būtų nominuotas ir prezidentas, kuris pasakų neskaito. Veikėjų yra tiek daug, kad kartais nesutalpiname į vieną ceremoniją.

Be to, nusprendėme, kad kitais metais bus pati geriausia situacija grįžti su „Auksiniai svogūnais“, nes bus prezidento ir Seimo rinkimų metai. Geresnės progos negali būti, nes tada jau prasidės tų nusikalbančiųjų fejerverkai“, – kalbėdamas su Žmonės.lt juokavo jis.

Petras Gražulis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

A.Valinskas neslėpė, kad „Auksiniai svogūnai“ jo mintyse paliko labai daug gražių momentų.

„Kai paskutinių svogūnų negalėjome rengti gyvai, tai įsirašėme kartu su Justinu Jankevičiumi vedimą, pristatymą. Buvo visų laikų geriausių numerių popuri, mišrainė.

Vienas iš šviesių dalykų – darbas su Vytautu Šapranausku. Daug yra žmonių, kurie belinksmindami patys pavargo ir išėjo. Taip pat Vitalijus Cololo, kai vaidino Širinskienę. Jam nereikėdavo nieko vaidinti, užtekdavo išeiti į sceną pagrimuotam ir visa salė ūždavo.

Svogūnai yra apskritai šviesi šventė, bet šitame kontekste yra per daug makabriška ją rengti. Palaukime, kol pasibaigs karas pergale“, – portalui Žmonės.lt sakė Arūnas Valinskas.

Kauno „Žalgirio“ arenoje praūžė „Auksinių svogūnų 2019“ ceremonija (96 nuotr.)
+90
Kaune įteikti „Auksiniai svogūnai“ (87 nuotr.)
+81