„Auksiniame balse“ debiutavusi dainininkė Monika Liu nušluostė nosis scenos grandams

Monika Liubinaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Monika Liubinaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-09-09 18:46
AA

Antradienio vakarą LRT Didžiojoje studijoje vyko pirmosios laidos „Auksinis balsas“ filmavimas, kuriame dešimt dainininkų stengėsi padaryti kuo geresnį įspūdį tiek komisijai, tiek žiūrovams.

Pirmosios muzikinio projekto „Auksinis balsas“ laidos filmavimas (43 nuotr.)
+37

Antradienio pavakarę paaiškėjo, kad „Auksinį balsą“ vesti patikėta aktoriams Giedriui Savickui ir Arūnui Sakalauskui – kaip seksis šiam duetui žiūrovai pamatys jau kitą šeštadienį, rugsėjo 20-ąją, per LRT.

Dešimt žinomų Lietuvos atlikėjų kiekvieną savaitę laikys muzikinį egzaminą, o juos vertins ne tik kompetentinga komisija, bet ir gyvą muziką mėgstantys televizijos žiūrovai.

Šį sezoną žiūrovai ir vėl pamatys jau pamėgtus komisijos narius – muzikologę Zitą Kelmickaitę, smuikininką Zbignevą Levickį, operos primadoną Nomedą Kazlaus ir dirigentą Vytautą Lukočių.

Nomeda Kazlaus, Zbignevas Levickis ir Zita Kelmickaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Pirmasis scenoje pasirodė Deivis Norvilas, po jo savo pasirodymais sužavėti stengėsi  Povilas Meškėla, Egidijus Sipavičius, Monika Liubinaitė, operos solistas Antanas Zakarauskas, Jurga Šeduikytė, Daiva Starinskaitė, Edgaras Lubys, Aistė Lasytė, Kristina Jatautaitė.

Projekte dalyvaujanti klaipėdietė dainininkė Monika Liubinaitė, save pristatanti kaip Moniką Liu, atliko savo kūrybos dainą „Falling in you“, salės žiūrovų palydėtą gausiais aplodismentais ir susižavėjimo šūksniais.

„Dėjote tikrą bombą, pliūpsnį, kurį reikėtų į Maskvą nusiųsti vietoj tikrų bombų“, – komentavo merginos pasirodymą V.Lukočius, skyręs dešimt balų.

„Sveikinu, fantastiškas kūrinys, nuostabiai skambėjo“, – merginą gyrė ir N.Kazlaus, taip pat skyrusi aukščiausia įvertinimą.

Nomeda Kazlaus, Zbignevas Levickis ir Zita Kelmickaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
 

„Man labai patiko jūsų pasirodymas! Matosi, kad jūs esate talentinga mergina, linkiu to talento neišbarstyti ir iš kitų semtis žinių ir mokytis“, – sakė Z.Kelmickaitė.

„Visų pirma sveikinu sukūrus dainą“, – sakė Z.Levickis, taip pat negailėjęs merginai komplimentų.

M.Liubinaitė prisipažino, kad dainą sukūrė maždaug per dvidešimt minučių, tačiau tam, kad gimtų toks kūrinys, prireikė  ne vienerių metų kaupiant dainavimo patirtį.

Talentingai merginai skirti aukščiausi balai, o salėje susirinkę žiūrovai plojo nesustodami – tokio dėmesio nesulaukė nė vienas kitas pirmojoje laidoje dainavęs dalyvis.

Nomeda Kazlaus, Zbignevas Levickis ir Zita Kelmickaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.