„Auksinio balso“ nugalėtoju be konkurencijos tapo Jeronimas Milius

„Auksinio balso“ nugalėtoju tapo Jeronimas Milius / BFL/BFL/Vyginto Skaraičio nuotr.
„Auksinio balso“ nugalėtoju tapo Jeronimas Milius / BFL/BFL/Vyginto Skaraičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-12-08 00:24
AA

Šeštadienio vakarą muzikinis konkursas „Auksinis balsas“ pasiekė kulminaciją – tiesioginės transliacijos metu LRT televizijos žiūrovai ir komisija nusprendė, kas labiausiai vertas „Auksinio balso“ titulo. Projekto nugalėtoju be jokios konkurencijos tapo dainininkas Jeronimas Milius.

Dėl šios garbės kovojo penki iki finalo visas kliūtis įveikę atlikėjai. Projekto metu jie įrodė, jog sugeba gyvai dainuoti su orkestru ir įtikinamai atskleisti visus muzikinius žanrus – nuo operos iki hiphopo.

Didžiajame finale varžėsi ir po dvi pasirinktas dainas atliko Šorena Džaniašvili, Girmantė Vaitkutė, Jeronimas Milius, Liudas Mikalauskas ir Jokūbas Bareikis. Visi penki konkurentai į sceną žengė turėdami vienodas galimybes nugalėti – visi iki šiol surinkti balai buvo anuliuoti.

Didysis „Auksinio balso“ finalas (64 nuotr.)
+58

„Auksinio balso“ finalas apsiėjo be netikėtumų – ir žiūrovai, ir komisijos nariai dalyviams savo balsus paskirstė vienodai. Pirmąją vietą visi skyrė J.Miliui, antrąją – L.Mikalauskui, trečiąją – Š.Džanašvili. Priešpaskutinis konkurso finale liko J.Bareikis, paskutinioji – G.Vaitkutė. 

Jeronimui pergalę „Auksinio balso“ finale atnešė du jo pasirinkti legendiniai roko kūriniai: „Deep Purple“ „I‘ve been mistreated“ ir „Queen“ „Too much love will kill you“. Žiūrovai jam skyrė per 98 tūkst. savo balsų.

Iš viso „Auksinio balso“ finale sulaukta daugiau nei 300 tūkst. žiūrovų balsų.

Komisijai skirtas kėdes vakaro metu užėmė Zita Kelmickaitė, Zbignevas Levickis, Sigutė Stonytė, Nomeda Kazlaus ir orkestro dirigentas Vytautas Lukošius.

Jeronimas Milius / BFL/Vyginto Skaraičio nuotr.

29-erių metų J. Milių Lietuva ant pjedestalo iškelia jau antrą kartą. 2008-aisiais jis atstovavo Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse.

Jeronimas į projekto lyderius išsiveržė po kelių laidų, demonstruodamas ne tik puikų vokalą, gebėjimą gyvai dainuoti su orkestru, bet ir universalumą siekiant išpildyti skirtingų žanrų reikalavimus.

Antruoju tapo Liudas Mikalauskas, vienintelis operos atstovas (bosas) projekte. Liudas, beje, yra gimęs tą pačią dieną, kaip ir Jeronimas – spalio 11-ąją, tik metais vėliau - jam 28-eri. Abu atlikėjus jungia ir dar vienas sutapimas: tais pačiais 2008-aisiais, kai LRT televizijos žiūrovai delegavo Jeronimą į „Euroviziją“, Liudas laimėjo LRT „Triumfo arką“.

„Auksinio balso“ dalyvius ir žiūrovus įspūdingu pasirodymu pasveikino praėjusio sezono „Auksinis balsas“ – Vilija Matačiūnaitė.

Jeronimas Milius / BFL/Vyginto Skaraičio nuotr.