Aukso medaliais pasipuošusią ispanų vyrų rinktinę pasveikino ir karališkoji šeima

Ispanijos karalius su žmona ir Ispanijos vyrų rinktinė / „Instagram“ ir „Scanpix“ nuotr.
Ispanijos karalius su žmona ir Ispanijos vyrų rinktinė / „Instagram“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-09-17 17:07
AA

Ilgai laukta krepšinio šventė baigėsi. Sekmadienio popietę Kinijoje įvyko lemiamos pasaulio krepšinio čempionato rungtynės, kuriose susitiko Ispanija ir Argentina. Rezultatu 95:75 nugalėjusi Ispanijos vyrų rinktinė jau grįžo namo į Madridą, kuriame juos sutiko ne tik didžiulė minia gerbėjų, bet ir karališkoji šalies pora.

Vos nusileidus lėktuvui, visa komanda buvo nuvežta pas Ispanijos karalių Felipe IV. Komandos kapitonas Rudy Fernandezas vieną iš medalių užkabino šalies vadovui ant kaklo. O vėliau, sustojus bendrai fotografijai, karalius kartu su žmona Letizia laikė rinktinės iškovotą taurę.

Po oficialaus sutikimo, komanda išvyko atiduoti duoklę ištikimiems savo sirgaliams. Jie atviru autobusu važiavo Madrido gatvėmis ir dalijosi džiaugsmu.

Finalo metu ispanai jau nuo pirmųjų minučių ėmėsi kamuolio kontrolės ir visus keturis kėlinius diktavo rungtynių ritmą. Nors argentiniečiams netrūko gražių ir, svarbiausia, taiklių metimų, jie turėjo pripažinti – ispanai šįkart buvo stipresni.

Ispanija pasaulio krepšinio čempionate nė karto nepralaimėjo. Visus jų susitikimus lydėjo pergalės skonis. Šios šalies komanda tik 2006-aisiais buvo pelniusi pasaulio čempionų titulą ir džiaugėsi aukso medaliais.

Sidabru šįkart tenkinasi Australija, o bronza, po įtemptos kovos, Prancūzija.

Krepšinio šventė Pekine baigėsi ir dabar gerbėjai lauks 2020-aisiais vyksiančių olimpinių žaidynių, kuriose dar kartą susitiks visos stipriausios komandos.

Ispanijos vyrų rinktinės sutikimas Madride (18 nuotr.)
+12