Aukštakulniai, kuriuos patogu avėti visą dieną: Milita Daikerytė suderino komfortą ir stilių

Milita Daikerytė su ECCO SHAPE batais / Gamintojo nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Ieškote aukštakulnių, kuriuos būtų patogu avėti visą dieną? Grožio salono „Studio M“ įkūrėja, verslininkė Milita Daikerytė rado sprendimą – naujuosius ECCO SHAPE batus. ECCO pristato naują ypač patogių batų su pakulne kolekciją.

„Patogūs ir aukštos kokybės“, – taip Milita apibūdina naujausią ECCO SHAPE kolekciją – dailius, funkcionalius moteriškus aukštakulnius batus.

Kaip daugelis moterų, rinkdamasi avalynę Milita ypač išranki. Kokie pagrindiniai jos kriterijai? „Man svarbiausia – batų universalumas ir tai, kaip įvairiai galiu juos pritaikyti“, – sako verslininkė. 

Iš tiesų nieko nenustebins tai, kodėl šį sezoną Milita pasirinko ECCO SHAPE kolekcijos batus – kiekviena pora vis kitokia ir tinka prie įvairiausios aprangos.

Militos gyvenimas dinamiškas ir išskirtinis, o ECCO SHAPE – puikus tokio gyvenimo būdo kompanionas:

ECCO SHAPE su skirtingais drabužių deriniais (5 nuotr.)
+2

Milita Daikerytė – jauna, stilinga moteris, kurios veikla ir patarimais domisi tūkstančiai Lietuvos moterų. Kaip ji vertina naujųjų batų dizainą? „Man labiausiai patinka tai, kad ECCO atsižvelgia į dabartines mados tendencijas ir kuria kolekcijas, kuriose dera patogumas ir stilius ir kurios patinka ne tik vyresniems žmonėms, bet ir jauniems pirkėjams“, – aiškina Milita. 

ECCO SHAPE kolekcijos modeliai – stilingi, praktiški, tinkantys visomis progomis:

ECCO SHAPE batai iš arti (4 nuotr.)
+1

ECCO pasisako už tvarumą ir aukštą kokybę. Ką šios vertybės reiškia „Studio M“ įkūrėjai? Milita Daikerytė teigia: „Naujus daiktus perku retai, bet jeigu įsigyju tai, kas tikrai patinka, negaliu atsidžiaugti ir nešioju ilgai. Tai, kad ECCO avalynė yra aukštos kokybės, reiškia, kad galiu mėgstamiausius batus su džiaugsmu avėti ne vienerius metus.“

ECCO laikosi tvarios mados principų. Prekės ženklas nekuria avalynės, kuri išeitų iš mados jau kitą sezoną. ECCO prioritetas – nesenstantis dizainas ir kokybė. Tvarumas lydi kiekvieną ECCO žingsnį. Bendrovei priklauso visos gamyklos, kuriose siuvami ECCO batai, o tai reiškia, kad ji prisiima visą atsakomybę, kad jos batus gaminantys darbuotojai gautų tinkamą užmokestį ir jiems būtų užtikrinamos tinkamos darbo sąlygos. ECCO siekia sumažinti savo veiklos poveikį aplinkai, taikydama aplinkai nekenksmingus metodus ir technologijas.

Bendrovė visada įsitikina, kad ECCO avalynės gamybai naudojama oda būtų mėsos pramonės šalutinis produktas. „ECCO Leather“ neseniai suvienijo jėgas su „Apple“, kad kartu sumažintų anglies dvideginio pėdsaką. 

Sužinokite daugiau apie ECCO bendradarbiavimą su Milita čia.

Skaitykite daugiau