Aukštaūgio krepšininko Donato Motiejūno širdį užkariavo šviesiaplaukė Paulina iš Lenkijos

Donatas Motiejūnas ir Paulina / Žmonės.lt nuotr.
Donatas Motiejūnas ir Paulina / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-08-20 11:21
AA

Kol Lietuvos krepšininkai intensyviai ruošiasi šių metų Europos čempionatui, jų žmonos ir draugės savo antrąsias puses palaiko kaip įmanydamos. Vien tik buvimas šalia ne tik prideda jėgų, bet ir nuramina po įtemptų treniruočių ir rungtynių serijos. Portalo Žmonės.lt žiniomis, tokio palaikymo sulaukia ir Donatas Motiejūnas (22). Šio krepšininko žaidimą aikštelėje jau kurį laiką nerimastingai stebi lenkė Paulina.

Donato Motiejūno mylimoji Paulina / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Mergina palaikė mūsų šalies krepšininkus, o ypač savo mylimąjį, ir Panevėžyje per Lietuvos ir Švedijos rinktinių dvikovą.

Donatas su Paulina susipažino krepšininkui žaidžiant Lenkijos „Asseco Prokom“ klube. Čia jis, puolėjo pozicijoje, rungtyniavo vieną sezoną (2011-2012 m.).

Tikisi tapti vienu iš rinktinės lyderių

D.Motiejūnas naujokų biržoje į NBA buvo pakviestas 2011 metais. Jį pasirinko Minesotos „Timberwolves“ ekipa, tačiau išsiuntė į Hjustono „Rockets“ klubą. Dabar 213 cm ūgio puolėjas laikomas vienu talentingiausių europiečių savo bendraamžių grupėje.

Donatas užaugo Kauno „Žalgirio“ krepšinio mokykloje, vėliau išvyko į Italiją ir 2009-aisiais apsivilko Trevizo „Benetton“ marškinėlius. Tuomet jam buvo tik 18-ka.

Po dvejų metų, praleistų Italijoje, D.Motiejūnas persikėlė į Lenkiją ir žaidė po „Asseco Prokom“ vėliava.

Nebūdamas tikras dėl savo vietos rinktinėje pernai, puolėjas nutarė vasarą praleisti NBA vasaros lygoje ir tobulinti savo įgūdžius. Šiemet jis viliasi tapti vienu komandos lyderių Europos čempionate, kuris vyks Slovėnijoje 2013 m. rugsėjo 4-24 dienomis.

Donatas Motiejūnas raktą į savo širdį atidavė lenkaitei Paulinai (17 nuotr.)
+11
Donato Motiejūno mylimoji Paulina / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.