Aukštosios estetinės medicinos renginyje – šalies profesionalai ir svečiai iš Milano bei Paryžiaus

„Laboratoires FILMMED“ aukštosios estetinės medicinos renginys / Mindaugo Ažušilio nuotr.
„Laboratoires FILMMED“ aukštosios estetinės medicinos renginys / Mindaugo Ažušilio nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2021-10-08 12:40
AA

Į Nacionalinę dailės galeriją praėjusią savaitę susirinko šalies plastinės chirurgijos gydytojai ir dermatologai – „Laboratoires FILMMED“ jiems surengė aukštosios estetinės medicinos renginį. Patirtimi bei naujausiais moksliniais atradimais su kolegomis dalijosi svečiai iš Milano ir Paryžiaus: plastinės chirurgijos gydytojas Luciano Lanfranchi ir dermatologė Ferial Fanian.

Tarptautinius „Laboratoires FILLMED“ lektorius į Lietuvą pakvietusios UAB „Medicinos strategijos“ vadovė Miglė Narkuvienė sako, kad estetinė medicina šiuo metu Lietuvoje kopia į aukso amžių, todėl gydytojams aktualu kasdien tobulėti, jog galėtų pasiūlyti naujausiomis technikomis ir tyrimas pagrįstus jauninamuosius protokolus.

„Mūsų tikslas yra perduoti kuo daugiau žinių apie galimybes atkurti su amžiumi pakitusius bruožus, kurie po korekcijos veidą atjaunina, bet jo nepakeičia iš esmės. Hialurono užpildais atliekamos minimalios korekcijos, laikantis idealių proporcijų, yra tas menas, dėl kurio didžioji dalis mūsų partnerių – plastikos chirurgų, dermatologų ir estetinės medicinos profesionalų – susirinko į Nacionalinę dailės galeriją.  Kartu su FILLMED suteikiame jiems žinių, kaip atlikti korekcijas hialurono užpildais taip, jog, žiūrint į moters veidą, matytume ją jaunesnę, pailsėjusią, atsigavusią, bet ne kitą žmogų. Tai yra vadinamojo „prancūziško prisilietimo“ (angl. k. French Touch) esmė “, – sakė M.Narkuvienė.

Plastinės chirurgijos gydytojas Tautrimas Aštrauskas, bendrovės „Medicinos strategija“ atstovė Ainė Cibulskienė, direktorė Miglė Narkuvienė ir plastinės chirurgijos gydytojas Renaldas Vaičiūnas / Mindaugo Ažušilio nuotr.

Jos teigimu, natūraliai atrodančio rezultato siekia ne tik  gydytojai – to pageidauja ir daugelis moterų, norinčių, kad korekcijos būtų matomos, bet neakivaizdžios. „Tiesa, korekcijos jau populiarėja ir vyrų tarpe, tačiau kol kas pagrindinė estetinės medicinos klientė – moteris. Tiesa, tiek vieni, tiek kiti atranda ne tik jauninamąsias korekcijas hialurono užpildais, bet ir odos būklės gerinimą mezoterapiniu kompleksu NCTF®.  Bendrai vertinant, jau po pirmojo karantino pajutome augančią tiek hialurono užpildų, tiek mezoterapinių preparatų paklausą. Taip pat turime labai gerus atsiliepimus iš gydytojų, kurie jau kurį laiką naudoja FILLMED preparatus, ir ne pirmus metus stebi savo pacientų išvaizdos pokyčius“, – teigia šio prekinio ženklo oficialaus distributoriaus Lietuvoje vadovė.

Italijoje žinomo, Milane bei Dubajuje vieno iš estetinės medicinos klinikų steigėjo, rekonstrukcinės plastikos chirurgo Dr. Luciano Lanfranchi (Italija) pristatyme itin daug dėmesio buvo skirta injekcijų saugumui. Pasak M.Narkuvienės, saugumas yra viena iš esminių temų, kurios turi būti garsiai aptariamos populiarėjant hialurono rūgšties užpildų injekcijoms.

„Laboratoires FILMMED“ aukštosios estetinės medicinos renginys / Mindaugo Ažušilio nuotr.
Dermatologė, mokslinė „Filmmed“ direktorė Ferial Fanian ir plastinės bei rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Luciano Lanfranchi / Mindaugo Ažušilio nuotr.

„Svarbu atminti kelis dalykus, kuriuos patvirtintų bet kuris gydytojas. Pirmiausia, injekcijoms rinktis patikimą, geriau patyrusį profesionalą, kuriuo galima pasikliauti, kuris tiksliai žino, kaip ir kur injekuoti hialuroną. Tai svarbu ne tik dėl rezultato išvaizdai, bet ir dėl komplikacijų. Antra, pacientams privaloma klausti ir domėtis, ką gydytojas ketina jiems injekuoti.  Svarbu ne tik prekinis ženklas, bet ir kur jis įsigytas, jo originalumas, CE ženklinimas, užtikrinantis kokybinius reikalavimus. Trečia, svarbu vesti paciento kortelę – visgi estetinė medicina yra medicininės procedūros. Fiksuoti reikia ne tik kada, kas, bet ir kokiu produktu, kokiu jo kiekiu buvo koreguota“, – pasakojo M.Narkuvienė.

„Laboratoires FILMMED“ aukštosios estetinės medicinos renginys / Mindaugo Ažušilio nuotr.

Garsi prancūzijos dermatologė Dr. Ferial Fanian atkreipė dėmesį į estetinės medicinos srityje nuolat vykdomus tyrimus. Į juos investuojančios kompanijos siekia atrasti ir pritaikyti veido korekcijų metodus, kurie  išlaikytų efektą kuo ilgiau, o rezultatas būtų pasiektas su kuo mažiau preparato.

„Hialurono užpildų korekcijos turi savo limitą – tiek preparato prasme, tiek daugelio pacientų finansinių galimybių išraiška. Taigi pristatymas, kaip korekcijos atliekamos veikiant tam tikrus taškus su kuo mažiau hialurono užpildo, atveria galimybes pritraukti tas moteris, kurios siekia itin natūralaus rezultato ir lengviau apsispręs pirmajai procedūrai dėl galimai mažesnės jos kainos.  

„Laboratoires FILMMED“ aukštosios estetinės medicinos renginys / Mindaugo Ažušilio nuotr.
„Laboratoires FILMMED“ aukštosios estetinės medicinos renginys / Mindaugo Ažušilio nuotr.

„Laboratoires FILLMED“ yra Prancūzijoje seniausiai veikianti estetinės medicinos laboratorija, kurioje sukurtas unikalus, jau 40 metų pasaulyje naudojamas ir formulės pagrindą išlaikęs odos būklę gerinantis mezoterapinis kompleksas NCTF® bei hialurono užpildai, išskirtiniai dėl unikalios TRI-HYAL technologijos – skirtingos molekulinės masės hialurono rūgšties jungčių.  Oficialus distributorius Lietuvoje – UAB „Medicinos strategija“– šios kompanijos preparatus didžiosioms estetinės medicinos klinikoms ir profesionalams tiekia apie 10 metų. Anksčiau šio gamintojo produktai buvo FILORGA prekinio ženklo dalis, tačiau prieš kelis metus FILLMED tapo savarankiška kompanija.

Fotogalerija:

Vilniuje – „Laboratoires FILMMED“ aukštosios estetinės medicinos renginys (84 nuotr.)
+78