Aurelija Grabštienė prieš laidos „Pašėlusios močiutės“ premjerą ėmėsi delčios bado dietos

Pašėlusios močiutės / LNK nuotr.
Pašėlusios močiutės / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-11-03 11:10
AA

LNK eteryje jau kitą savaitę startuos viena didžiausių šio televizijos sezono intrigų – Lietuvoje dar niekada nerodytas formatas „Pašėlusios močiutės“. Visos trys močiutės – Kristina Kazlauskaitė, Joana Bartaškienė ir Aurelija Grabštienė – prieš premjerą jaudinasi ir ruošiasi. Tačiau Aurelijos valia ir pasiryžimas – tiesiog pribloškiantys. Kad dailiau atrodytų ekrane, moteris ėmėsi bado dietos.

Tiesa, badauti reikia ne bet kada, o per delčią. Vos atėjus šiai mėnulio fazei, Aurelija užrakina šaldytuvą, į burną neima nei kąsnio ir geria kuo daugiau vandens.

„Įdomiausia tai, kad per delčią valgyti ir nesinori. Jei bandyčiau badauti kitokiu metu, iš alkio net pykintų. Negaliu sakyti, kad išvis negalvoju apie maistą, bet ištverti tikrai galima. Štai dabar jau dvi dienas nieko nevalgiau ir jaučiuosi puikiai“, – savo dietos subtilybes pasakojo būsimoji eterio žvaigždė.

Aurelija tikina, kad delčios dietos rezultatai – stulbinantys. Kiekvieną dieną ištirpsta po vieną kilogramą ir numestas svoris nebesugrįžta. Dar rugsėjo pradžioje moteris svėrė 107 kg, o dabar svarstyklės rodo vos 95 kg. „Dar dvi dienos ir sversiu 93 kg“, – grožio planus dėsto Aurelija.

Laikytis dietos Aurelijai – daug lengviau nei sportuoti: „Smegenys supranta, kad reikėtų pajudėti, mankštą padaryti, bet užpakalis neklauso ir nepasikelia nuo sofos“, – juokiasi moteris.

Jau ne pirmas kartas, kai ši kaunietė bando atsikratyti antsvorio. Prieš dešimtmetį ji buvo pasiekusi išsižioti verčiančių rezultatų – per pusmetį atsikratė beveik pusės savo kūno svorio: iš 140 kg sveriančio drambliuko virto vos 75 kg sveriančia gulbe. Tiesa, tada Aurelija ne badavo, o sveikai maitinosi – miltinius ir riebius patiekalus pakeitė liesa mėsa ir daržovėmis.

Ir Joana, ir Kristina jau turi patirties televizijoje. Aurelija irgi stengiasi neatsilikti: „Kuo gražiau atrodysiu, tuo labiau savimi pasitikėsiu“, – sako moteris ir nekantrauja save išvysti televizijos ekrane.

Laidos „Pašėlusios močiutės“ premjera – antradienį, 20.20 per LNK.