Aurelija Tamulytė gedi mirusios mamos – operetės primadonos: „Mano visas pasauli, plyšta širdis“

Aurelija Tamulytė ir Danutė Dirginčiūtė / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Aurelija Tamulytė ir Danutė Dirginčiūtė / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-27 10:59
AA

Aktorė Aurelija Tamulytė išgyvena skaudžią netektį – kovo 25-ąją eidama 82-uosius mirė jos mama, buvusi Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė Danutė Dirginčiūtė Tamulienė.

Operetės primadona mirė po sunkios ligos.

Skaudžiai išgyvenanti mamos mirtį, aktorė Aurelija Tamulytė skyrė jautrius žodžius. Jais sutiko pasidalinti su portalu Žmonės.lt.

„Mamyte mano, širdies gabalėli... Ištrūkęs klyksmu ir rauda iš krūtines. Ten, liks tuščia lig mano pačios pabaigos. Nieks nepakeis Tavęs, nieks nemokės taip dainuoti lyg oštų jūra…

Atskrisk pas mane alyvom žydint, tavo mylimiausioms alyvoms… Aš lauksiu, lauksiu visą savo gyvenimą, kol mane pasiimsi tiems skrydžiams ir vėl mokysi, kaip mažą žuvėdriuką kilti. Savo Auruski...

Danutė Dirginčiūtė Tamulienė / BNS nuotr.

Lauksiu Tavęs visą gyvenimą. Tu mano Kataliene, mano gėris, mano angelas. Šiandien palikai mane vieną eit šios žemės keliais. Mano visas pasauli, plyšta širdis. Skriski į savo aukštį, į savo dangų, iš kur matysi mus su tėčiu ir vėl visi suspausim kumštukus..." – jautriai rašė A.Tamulytė.

Primename, kad pirmadienį mirė Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė, operetės primadona Danutė Dirginčiūtė Tamulienė. Moteris Anapilin iškeliavo po sunkios ligos. Skaudžią žinią pranešė Kauno valstybinis muzikinis teatras.