Aušra Štukytė ir Gediminas Jaunius radijo eteryje pakeitė Vytenį Sinkevičių: tapo „Gero ryto“ vedėjais

Aušra Štukytė ir Gediminas Jaunius / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Aušra Štukytė ir Gediminas Jaunius / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-02-29 10:11
AA

Pirmadienį pristatyta nauja radijo laida „Geras rytas“. Jos vedėjais tapo ir kiekvieną darbo dienos rytą nuo šiol su klausytojais sveikinsis aktorė Aušra Štukytė ir prodiuseris Gediminas Jaunius.

„Radiocentras“ pirmadienio rytą surengė spaudos pusryčius, kurių metu pristatė naują programą. „Gero ryto“ vedėjų pora tapę G.Jaunius ir A.Štukytė pakeitė iki šiol rytais transliuotą radijo laidų vedėjo Vytenio Sinkevičiaus laidą „Atsibusk su Vyteniu“. 

„Gero ryto“ laidos prodiuseris Ernestas Janušas Žmonės.lt papasakojo ir tai, kodėl radijo eteryje neliko laidos „Atsibusk su Vyteniu“.

„Laida „Atsibusk su Vyteniu“ gyvavo septynerius metus, todėl natūralu, kad atėjo laikas atsinaujinti. Nėra čia jokių paslapčių. Džiaugiamės, kad laida ilgą laiką džiugino žiūrovus. O dabar Vytenis pirmą kartą per septynerius metus savo vaiką vežė į darželį. Jis gimė tuomet, kai prasidėjo laida, tad anksčiau tokios galimybės neturėjo“, – juokėsi E.Janušas.

Aktorė A.Štukytė radijo eteryje debiutuoja, o G.Jaunius patirties šioje sferoje jau turi. Marijos radijo eteryje jis vedė programą „Dievo žmonės“. 

Aušra Štukytė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Bijojau kaip studentė prieš egzaminus. Visą savaitę buvo labai didelis stresas ir turėjau daug vidinių monologų su savimi. Bet labai džiaugiuosi tuo, kas čia vyksta“, – Žmonės.lt sakė A.Štukytė.

G.Jaunius pripažino, kad nors ir nėra debiutantas, streso buvo ne ką mažiau. „Tiesioginiame eteryje viskas yra daug sunkiau“, – sakė G.Jaunius.

Laidos vedėjai žada, kad laida bus interaktyvi ir pozityvi. 

Aušra Štukytė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Vedėjų pora patenkinti vienas kitu. G.Jaunius ypač mėgsta dirbti komandoje, o A.Štukytė šalia jo jaučiasi tvirtai. Jiedu juokavo, kad kol vienas dirbs prie radijo pulto, kitas gamins pusryčius.

Naujos „Radiocentro“ laidos „Geras rytas“ pristatymas (14 nuotr.)
+8