Aušrinė Pudževytė po Afriką keliauja nemokamai: milijonierių vilos ir prabangūs viešbučiai

Aušrinė Pudževytė Afrikoje / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Pasiplaukiojimas su vėžliais viename Zanzibaro vandens telkinių, jodinėjimas žirgu vandenyno pakrante, pasivaikščiojimas Zambijos viešbučio kieme su čia pat gyvenančia žirafa ir vaizdai, it gyventumėte atviruke... Ar galite įsivaizduoti gyvenimą, kai kelionė, kad ir po egzotiškąją Afrika jums beveik nieko nekainuoja, o nakvynę nemokamai gaunate net tokiuose viešbučiuose, kuriuose naktis kitiems įprastai kainuoja 600 dolerių ir daugiau?

Tai ne kelionę reklamuojančio filmo ištraukos, o 23-ejų lietuvės, menininkės, iliustratorės Aušrinės Pudževytės, socialinėje erdvėje pasivadinusios „im Aube“ slapyvardžiu – kasdienybė, apie kurią ji papasakojo LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“.

Per beveik ketverius Afrikoje praleistus metus Aušrinė pagyveno net šešiose šalyse, kuriose paliko daugiau nei 100 savo meno kurinių. Šiandien naujų patirčių, kelionių ištroškusiam jaunimui, neturinčiam pinigų, Aušrinė sako turinti patarimą, galintį pakeisti jų gyvenimą.

Aušrinė Pudževytė Afrikoje / Asmeninio albumo nuotr.
Aušrinė Pudževytė Afrikoje / Asmeninio albumo nuotr.

„Jūsų valiuta gali būti jūsų patirtis, mokamos kalbos, gebėjimai... Manoji valiuta – tapomos freskos“. Patarimą keliauti gebėjimus mainant į pastogę, maistą, ar bilietus, Aušrinė išgirdo dar Balyje, iš ją anglų kalbos mokiusios draugės. „Tuo metu ta idėja man pasirodė labai juokinga, nes galvojau kad freskos už kepsnį niekam tikrai nepiešiu. Šiandien manau, kad tuomet taip kalbėjo mano ego...“ – sako Aušrinė.

Šiandien mainydama tapomas freskas į pragyvenimą menininkė pasakoja gyvenusi ir milijonierių vilose, ir tokiuose prabangiuose viešbučiuose, kuriuose pragyvenimo šiuo metu sau leisti negalėtų.

Tapytoja Aušrinė Pudževytė freskomis margina pasaulį (34 nuotr.)
+28

Aušrinės patirtys ir nuotykiai Afrikoje, bei tai, kodėl turėtų džiaugtis tos moterys, kurių grožis Afrikoje lyginamas su karvės, gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

Aušrinė Pudževytė Afrikoje / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau