Australė kiekvieną metų dieną vilkėjo vis kitą karnavalinį kostiumą

Venecijos karnavalo akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Venecijos karnavalo akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-10-02 19:38
AA

Jauna australė Mary Saba ištisus metus nevilkėjo įprastų drabužių – mergina kiekvieną dieną apsirengdavo vis kitokį karnavalinį kostiumą iš savo kolekcijos, rašo „Mail Online“.

Sidnėjuje gyvenanti Mary Saba jau seniai jautė aistrą karnavaliniams kostiumams, jų buvo sukaupusi tiek daug, kad 26-ojo gimtadienio proga nusprendė mesti sau iššūkį – iki kito gimtadienio rengtis vien kostiumais iš savo kolekcijos.

Keletą teminiais kostiumais apsirengusios Mary nuotraukų galite pamatyti paspaudę čia.

„Pasenau dar vienais metais, todėl norėjau nuveikti ką nors ypatingo. Mano šeima iš pradžių palaikė mane pamišusia, bet po to suprato – juk žino, kaip aš dievinu kostiumus ir iššūkius“, – pasakojo Mary.

Man buvo smagu, mėgavausi kiekviena sekunde.

Dieną po gimtadienio mergina nustebino kolegas į darbą biure atėjusi vilkėdama Undinėlės kostiumą. Kitą dieną ji atėjo apsirengusi kaip Umpa Lumpa iš „Čarlio ir šokolado fabriko“, kitą dieną – vėl kitas kostiumas, ir taip ištisus metus...

„Jutau keistus žmonių žvilgsnius, kai apsirengusi King Kongu autobusu važiavau pas močiutę, bet man buvo smagu, mėgavausi kiekviena sekunde“, – sakė Mary.

365 kostiumus per metus apsivilkusi mergina pasakoja, kad daug pinigų išleisti jai neteko – išskirtiniams drabužiams ji išleido tik apie 400 dolerių, o visus kitus pasisiuvo pati. Nemažai ekstravagantiškų kostiumų ji aptiko dėvėtų drabužių parduotuvėse, kuriose lankydavosi kas savaitę.

Per ištisus metus ji buvo persirengusi Barbe, princese Lėja iš „Žvaigždžių karų“, Pokemonu, Juodąją Gulbe bei daugybe kitų personažų iš filmų ar pasakų. Mergina taip pat vilkėjo ir kostiumus, imituojančius scenos žvaigždes: Marilyn Monroe, Britney Spears, Amy Winehouse ir kt.

Merginos iššūkis sau pačiai baigėsi birželį, kada jai suėjo 27-eri – tada ji ir vėl apsivilko įprastus drabužius, o kostiumai ilgam nugulė į spintą. Tiesa, 27-ojo gimtadienio proga ji surengė įspūdingą vakarėlį, kuriame karnavaliniais kostiumais buvo persirengę ir visi šventės svečiai.