B.Cooperio herojaus žmoną įkūnijusi C.Mulligan sūpuoja trečią vaiką: su vyru priėmė kardinalų sprendimą

Carey Mulligan ir Marcusas Mumfordas praėjusių metų „Met Gala“ pokylyje / Vida Press nuotrauka
Carey Mulligan ir Marcusas Mumfordas praėjusių metų „Met Gala“ pokylyje / Vida Press nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
2023-11-20 20:34
AA

Anaiptol – nebe tik „žadanti“ ar „perspektyvi“. Bene garsiausios Carey MULLIGAN (38) juostos „Perspektyvi mergina“ pavadinimą taip ir knieti perfrazuoti. Tačiau ji – jau pripažinta aktorė, neseniai suvaidinusi Bradley Cooperio herojaus žmoną.

Paties Cooperio režisuota biografinė drama „Maestro“, pristatyta Venecijos kino festivalyje, taikėsi į du „Auksinius liūtus“ – geriausio filmo ir LGBTQ+ bendruomenės favorito. Be abejo, ji būtų buvusi kitokia be Mulligan, įkūnijusios Cooperio, tai yra jo veikėjo legendinio kompozitoriaus ir dirigento Leonardo Bernsteino, sutuoktinę. Kai kurie kino apžvalgininkai vadina Felicią Montealegre tokia pat pagrindine heroje – abu jie lygiai svarbūs istorijos dalyviai.

„Maestro“ konsultavęs ir muzikiniams numeriams vadovavęs garsus nūdienos dirigentas Yannickas Nézet-Séguinas vadina Mulligan apsigimusia Felicia – abi moterys apdovanotos panašiais bruožais ir pribloškiamai elegantiškos. Britės kandidatūrą palaimino ir kompozitoriaus vaikai. Negana to, Carey Mulligan – taip pat muzikanto žmona, muzika lydi visą įvairialypę jos kūrybą: juodojoje komedijoje „Groja Liuinas Deivisas“ ji vaidina folkloro atlikėją, pati dainuoja juostose „Gėda“ ir „Toli nuo skubančios minios“. Būsimasis darbas „One for the Money“ – muzikinė komedija, kurioje ji pasirodys su kultiniais britų komikais Timu Key ir Tomu Basdenu.