B.Tiškevič apie sužadėtinio S.Baradinsko sėkmę: „O kas bus, jei jis supras, kokia prasta ta Beata?“

Beata Tiškevič ir Saulius Baradinskas / LNK nuotr.
Beata Tiškevič ir Saulius Baradinskas / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-04-04 15:14
AA

Vienas poras vienija vaikai, kitas – verslai, tačiau yra tokių laimingų žmonių, kuriuos sieja svajonės ir jų siekimas drauge. Viena tokių – neseniai susižadėję Beata Tiškevič ir Saulius Baradinskas, kurių sėkme norisi džiaugtis. Štai Beata neseniai pristatė savo antrąją knygą, kuri buvo iššluota iš knygų lentynų ir dėl milžiniškos sėkmės pakartotinai išleista net penktą kartą, o Saulius prieš keletą savaičių išgirdo visą Lietuvą pradžiuginusią žinią – jis tapo išrinktuoju talentu, patekusiu į prestižiškiausią pasaulio kino mokyklą Holivude. Tačiau būnant poroje išbandymas santykiams yra ne tik tada, kai užklumpa bėdos, bet ir tuomet, kai aplanko didžiulė sėkmė.

„Tai ir būna didžiausi išbandymai santykiams – esu mačiusi, kad būtent tada, kai atsitinka momentas, kur jau, atrodo, abudu laukia, ir kažkodėl tada pasuka skirtingais keliais. Man atrodo, kad yra labai svarbu normalizuoti savo jausmus, o ten būna ir pavydo, ir baimės. O kas, jeigu jis ten nuvarys ir nerealiai viskas bus? Ir tada supras, kokia prasta ta Beata. Kai sužinojau, kad Saulius įstojo, man gal tris dienas buvo šokas, aš nejaučiau nieko, nes supratau, kad dabar stipriai keisis gyvenimas ir aš nežinau, kaip“, – LNK laidoje „Bus visko“ kalbėjo Beata Tiškevič.

Beata prabilo ir apie savo požiūrį į santykius, kuris buvo įtakotas vaikystės. Moteris sako – augau šeimoje, kurioje žinios ir mąstymas buvo didžiausia vertybė, o visa kita ne taip svarbu. Todėl ir man buitis atsidūrė ne prioritetų viršūnėje, kas tradiciniam vyrui būtų absoliučiai nesuprantama.

Beata Tiškevič / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Daug laiko vaikystėje praleidau su močiute. Mano močiutė baigė tik 4 klases. Ji man diegė, kad yra labai svarbu mokytis. Pavyzdžiui, jeigu man mama liepdavo kažką daryti iš buities darbų, močiutė man sakydavo: aš padarysiu, tu geriau pasiruošk kontroliniam arba olimpiadai. Ir tai man suformavo, kad tie dalykai, kuriuos aš galiu padaryti su savo mąstymu ir smegenimis, yra svarbesni negu grindis išplauti. Aš iki šiol taip gyvenu, man netrukdo, jeigu tos grindys purvinos, bet aš knygą parašau. Mano prioritetų sąrašas taip susidėlioja. Pagal tai aš ir partnerį renkuosi, nes tas partneris, kuris prioretizuotų grindis, o ne tai, ką aš galiu nuveikti savo karjeroje, mane nuvertintų ir negalėčiau būti su tokiu žmogumi.“

Saulius Baradinskas ir Beata Tiškevič / Audriaus Solomino nuotr.

Saulius Baradinskas prisiminė tuos laikus, kai sėkmė buvo tik pakeliui, o jos laukti teko ne ant raudono kilimo, bet su tuščiomis kišenėmis.

„Kai ateina nauji sekėjai ir jie pamato tas nuotraukas ant raudono kilimo Europos kino akademijos apdovanojimuose ar Sidabrinę gervę, atrodo, svajonių gyvenimas, bet aš galiu pasakyti, kad tai yra 1 arba 2 procentai, nes 98 procentai yra juodas darbas. Kiekviena profesija yra labai sunki. Kad būčiau ten, kur dabar esu, man reikėjo labai daug paaukoti, buvo dienų, kai aš neturėdavau pinigų ir kažko negalėdavau. Mane draugai pakviesdavo pietų pavalgyti, sakydavau – aš šiandien, žinok, praleisiu. Mes aš neturėjau, kaip sumokėt“, – atviravo S.Baradinskas.

Saulius Baradinskas ir Beata Tiškevič (24 nuotr.)
+18

Kaip palaikyti vienas kitą ir kodėl tai taip svarbu? Kas padėjo Sauliui išsivaduoti iš depresijos? Ir kodėl Beatos sprendimas studijuoti psichologiją šiandien yra naudingas ne tik jai, bet ir aplinkiniams? Jau šį antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK.