Baby Lasagna minia Zagrebe sutiko kaip laimėtoją: kroatas to nesitikėjo, akyse sužibo ašaros

Baby Lasagna sutikimas Zagrebe / Scanpix ir Vida Press nuotr.
Baby Lasagna sutikimas Zagrebe / Scanpix ir Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-14 12:11
AA

Kroatijai 68-ojoje „Eurovizijoje“ su daina „Rim Tim Tagi Dim“ atstovavęs Baby Lasagna grįžo namo. Nepaisant to, kad konkurse užėmė antrąją vietą, Zagrebe jis buvo sutiktas kaip nugalėtojas.

Šeštadienį Malmėje praūžusiame „Eurovizijos“ finale Baby Lasagna, kurio tikrasis vardas Marko Purišić, pasiekė geriausią visų laikų Kroatijos rezultatą konkurse – pelnė antrąją vietą. Tiesa, pagal žiūrovų balus jis buvo pirmas, tačiau susumavus juos su komisijos vertinimais, „Eurovizijoje“ triumfavo Nemo iš Šveicarijos.

Baby Lasagna patikino – savo pasirodymui „Eurovizijoje“ kartu su komanda atidavė visas jėgas: „Manau, jūs visi tai pastebėjote.“

Baby Lasagna sutikimas Zagrebe / „Scanpix“ nuotr.

Tačiau tokio didelio sutikimo dainininkas nesitikėjo.

„Ką dabar turėčiau pasakyti? Oro uoste tikėjausi dvidešimties žmonių, o čia jų – šimtai. Labai jums ačiū“, – sujaudintas minios palaikymo kalbėjo Baby Lasagna ir jo akyse sužibo ašaros.

Baby Lasagna sutikimas Zagrebe / „Scanpix“ nuotr.

Kroatija didžiuojasi savo naujuoju herojumi. Tai liudija faktas, kad grįžusią muzikos žvaigždę sekmadienį didžiulė minia audringai pasveikino Zagrebo centrinėje aikštėje surengtame vakarėlyje. Jo metu susirinkusieji entuziastingai skandavo „Marko“ ir „Pergalė“, rašo wiwibloggs.com.

Žinoma, kaipgi be muzikos? Zagrebo centre vykusiame vakarėlyje, į kurį atvyko atviru autobusu, Baby Lasagna uždainavo antrą vietą „Eurovizijoje“ jam pelniusią dainą „Rim Tim Tagi Dim“. Be to, mielai bendravo su gerbėjais ir dalijo autografus.

Vakarėlyje taip pat koncertavo Kroatijos „Eurovizijos“ veteranai: grupė „Let 3“, Emilija Kokič ir Tajči. O tarp renginių svečių buvo galima išvysti ir politikos veikėjų, pavyzdžiui, ministrą pirmininką Andrejų Plenkovičių.

Baby Lasagna pasitiko ir jo mama Marija, kuri teigė esanti „laimingiausia mama pasaulyje“.

Fotogalerija:

Antros vietos „Eurovizijoje“ laimėtojas Baby Lasagna sutiktas Zagrebe (24 nuotr.)
+18

Vėliau kroatas instagrame pasidalijo vaizdo įrašu iš emocingo sutikimo.

„Nežinau, ką pasakyti ir kaip jums padėkoti. Jūs suteikėte tiek daug laimės, džiaugsmo ir pasididžiavimo man, mano šeimai ir mano komandai. „Ačiū“ nepakanka, bet kol nerasiu kažko geresnio – ačiū“, – dėkojo Baby Lasagna.

„Eurovizijos“ finalas Malmės arenoje (213 nuotr.)
+207