Bahamose poilsiaujanti Lady Gaga puikuojasi įspūdingomis kūno formomis

Lady Gaga / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sunkų darbą visuomet lydi smagios pramogos. Tai patvirtina šiuo metu Bahamose poilsiaujanti popmuzikos deivė Lady Gaga.

Saulėtame paplūdimyje laiką leidžianti atlikėja su savo gerbėjais pasidalijo pikantiškomis nuotraukomis, kuriose ji pozuoja apsivilkusį žalią, jos kūno linijas išryškinantį bikinį.

Po palme ant balto smėlio įamžintos Lady Gagos akimirkos netruko sulaukti komentatorių dėmesio. 29-erių dainininkės gerbėjai žavėjosi muzikantės natūralumu, vasarišku įdegiu, pastebėjo, kad jos veido nedengia makiažo sluoksnis, o pati atlikėja – atsipalaidavusi ir besimėgaujanti gyvenimu.

Tuo tarpu žiniasklaidoje pastaruoju metu itin aptarinėjamos papilnėjusios Lady Gagos kūno formos. Atlikėjai net teko neigti gandus, kad ji laukiasi.

Lady Gaga / „Instagram“ nuotr.

Akivaizdu, kad Lady Gaga išsiilgo ramybės ir poilsio. Dar praėjusią savaitę ji šėliojo audringuose vakarėliuose.

Tuomet Londone drauge su netikėtai peršalusiu Tony Bennettu ji turėjo rengti koncertą Londone, kuris dėl neplanuoto muzikanto peršalimo buvo atšauktas. Popmuzikos atlikėja nuvyko į Soho rajone esantį „Crobar“ alaus ir viskio barą ir ten pratęsė linksmybes. Nepastebėti Lady Gagos buvo tiesiog neįmanoma – ji buvo kaip reikiant apsvaigusi ir vos pastovėjo ant kojų, o jos linksmybes iliustruojančios nuotraukos netrukus išplito spaudoje.

Skaitykite daugiau