Baiba prisimena jiems svarbią su vyru dieną: „Tuomet neatrodė, kad su Mykolu rimtai draugausime“

Baiba ir Mykolas Serdiukai / Asmeninio archyvo nuotr.
Baiba ir Mykolas Serdiukai / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-10 14:09
AA

Sausio 10 diena Baibai Skurstenei-Serdiukei (33) ir Mykolui Serdiukui (26) – ypač svarbi. Ją prisimindami jie švenčia savo pažinties metines. Kaip tik šiemet – penkeri metai, trys iš jų nugyventi santuokoje ir jau suėjo kiek daugiau nei 3 mėnesiai, kai pasaulį išvydo poros mažylis Antanas.

2014 metais Baiba ir Mykolas Karvio Šv. Juozapo bažnyčioje, Vilniaus rajone, prisiekė vienas kitam amžiną meilę, o šių metų rugsėjo 28 dieną pasaulį išvydo jųdviejų pirmagimis sūnus Antanas.

Baiba Skurstene ir Mykolas Serdiukas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Baiba ir Mykolas Serdiukai šiandien švenčia savo pažinties metines. Data, anot Baibos, jiems abiems ypatinga. Pirmiausia tai dėl to, kad tikriausiai tada, vos susipažinę, jie net nenumanė, kokia laimė jųdviejų laukia.

„Dažniausiai moterys susitikusios su vienu ar kitu vyru mano, kad štai čia tas vienintelis, bet man tuomet visai neatrodė, kad su Mykolu rimtai draugausime. Kodėl? Dėl amžiaus skirtumo. Tačiau dabar esu be galo laiminga, jog kartu sukūrėme šeimą, o jis yra mano vyras. Vieno dalyko, dėl kurio jį branginčiau – nėra. Jis tiesiog mano žmogus ir viskas jame gerai “, – vaikščiodama prisiminimų takais portalui Žmonės.lt sakė Baiba.

Baiba Skurstene ir Mykolas Serdiukas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Teisingų ir tvirtų santykių šeimoje pagrindu Baiba laiko abipusę pagarbą, kuri turėtų būti svarbiausia vyro ir žmonos vertybė.

Šiandien Baiba tobulos santuokos neįsivaizduoja be tarp jų su vyru egzistuojančios tvirtos draugystės ir begalinio palaikymo. Su Mykolu jie pasitaria beveik visais klausimais, sprendimus priima drauge ir yra vienas kitą mylintys bei beatodairiškai gerbiantys sutuoktiniai.

„Lemtinga data. Šiandien mūsų pažinties 5 metai, iš kurių – 3 santuokoje, ir 3 mėnesiai mūsų mažyliui. Myliu tave, Mykolai Serdiukai“, – štai tokiais žodžias moteris šiandien passveikino savo vyrą socialinėje erdvėje.

Baibos Skurstenes ir Mykolo Serdiuko vestuvės (45 nuotr.)
+39