Baibos ir Mykolo Serdiukų šeimoje – naujas jos narys Pedro

Baiba Skurstene-Serdiuke / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Baiba Skurstene-Serdiuke / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-04 18:57
AA

Didžiuliame name neseniai įsikūrę Baiba ir Mykolas Serdiukai nusprendė, kad jų greit pagausėsiančiai šeimai reikalingas ir naminis gyvūnas. „Esu šunų žmogus, o vyras prijaučia katinams. Nusprendėme, kad vis dėlto įsigysime kačiuką. Jam reikia šiek tiek mažiau dėmesio ir laiko, kurio mums visuomet trūksta“, – Žmonės.lt pasakojo Baiba.

Katinas, kurį pora pavadino Pedro, Baibos namuose atsirado visai netikėtai. Moters mokinės augintinė atsivedė mažylių ir juos ši vėliau nusprendė padovanoti gyvunėlius mylintiems žmonėms.

„Rainiuko mama – Siamo grynaveislė, o tėtis nežinomas. Tačiau šis katinas labai draugiškas ir mielas“, – pasakojo jau greit kūdikio susilauksianti B. Skurstene-Serdiukė.

Paklausus, kas kačiukui išrinko tokį įdomų vardą, Baiba pasidalijo linksma istorija. Pasirodo, iš pradžių visi manė, kad tai katytė ir ji turėjo būti Pepė. Paaiškėjus, jog visgi tai patinėlis, teko keisti vardą.

Moteris džiaugėsi – namuose tuoj bus visas komplektas. Laiminga šeima: sūnelis, vyras ir augintis. Ko dar galima norėti?

Baibos Skurstenes-Serdiukės kūdikio sutiktuvių vakarėlis (21 nuotr.)
+15
Baiba Skurstenė-Serdiukė sporto salės neužmiršo ir laukdamasi kūdikio (40 nuotr.)
+34
Augustės Vedrickaitės ir Baibos Skurstenes-Serdiukės poilsis Druskininkuose (16 nuotr.)
+10