Baibos kūdikio sutiktuvių šventė vyko naujuose šeimos namuose: „Gavau labai daug šilto dėmesio“

Žmonės.lt / Elly Jurelly/ FOTOALIBI nuotr.
Žmonės.lt / Elly Jurelly/ FOTOALIBI nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-29 17:24
AA

Kūdikio sutiktuvių vakarėlis mūsų šalyje jau tampa tradicija. Baiba Skurstene-Serdiukė taip pat nepraleido progos surengti šventės artimiausių draugių apsuptyje. Naujuose namuose, į kuriuos ji su Mykolu neseniai persikėlė, atlikėja ir vokalo mokytoja vaišino bičiules gardžiais užkandžiais ir šnekučiavosi šiuo metu jai aktualiausiomis temomis apie vaikelio auginimą.

„Šventės iniciatorė buvau aš. Užsakiau nealkoholinių gėrimų, RIB ROOM restorane išrinkau skaniausius užkandžius ir pakviečiau geriausias drauges į savo naujuosius namus. Nors remonto darbai dar nesibaigė, bet erdvės mums užteko“, – pasakojo Baiba.

Bičiulės Baibą nustebino, kaip ji pati pasakoja, nerealaus skonio keksiukais ir meduoliais, puoštais vaikelio sutiktuvių dekoracijomis.

Baibos kūdikio sutiktuvių šventės akimirka / Elly Jurelly/ FOTOALIBI nuotr.

Atlikėjai prieš šventę teko šiek tiek padirbėti, kad svečiai jaustųsi kuo puikiausiai. „Jaudinausi, nes naujuose namuose dar nėra virtuvės baldų ir laiptų pakopų, dieną prieš kūdikio sutiktuves iki 2 valandos nakties su vyru sukome ir tvarkėme kėdes. Dirbome iš širdies, tačiau pagalvojau, kada gi dar, jei ne dabar bus tokia puiki proga susitikti su visomis draugėmis ir pasidalyti savo džiaugsmais bei rūpesčiais.“

Baibos kūdikio sutiktuvių šventės akimirka / Elly Jurelly/ FOTOALIBI nuotr.

Svarbiausias Baibai šį kartą buvo artimų moterų buvimas kartu. „Merginos susitarė atnešti po pakuotę sauskelnių ir kai kurios dar pridėjo dovanėlių nuo savęs. Labai norėjau tikros vilnos pleduko su meškiukais. Jį ir gavau. Tačiau pati didžiausia dovana – draugystė. Iki šiol daug kas man atidavė įvairių daiktelių mažyliui. Gavau net asmeninę nėščiosios fotosesiją, kuri greitu metu įvyks“, – pasakojo B. Skurstene-Serdiukė.

Prieš šventę į jos namus atkeliavo ir nuostabi puokštė. Mėlyname krepšelyje pamerktos kvapnios baltos gėlės labai tiko prie vakarėlio tematikos.

Kūdikio sutiktuvės prasidėjo 15 val. ir baigėsi vakare. Šventėje dalyvavo 12 Baibos draugių.

Baibos kūdikio sutiktuvių šventės akimirka / Elly Jurelly/ FOTOALIBI nuotr.

„Prie šių merginų aš jaučiuosi labai gerai. Gavau daug šilto dėmesio. Visos klausinėjo, kaip jaučiuosi ir plačiai šypsojosi, namai prisipildė švelnumo ir meilės. Viena draugė atvyko iš oro uosto be lagamino. Bagažo skyriuje turėjo problemų, bet metusi viską atskubėjo į šventę. Sakė šio įvykio negalinti praleisti.“

Žmonės.lt B. Skurstene-Serdiukė prisipažino, jog paskutiniaisiais laukimo mėnesiais ji jaučiasi vis sunkesnė. Nebesportuoja ir nekantriai laukia, kol galės išvysti savo mažylį.

Baibos Skurstenes-Serdiukės kūdikio sutiktuvių vakarėlis (21 nuotr.)
+15