Baisius išgyvenimus ligoninėje patyrusi Birutė: „Svarbiausia, kad mano tobula dukra yra šalia manęs“

Mama ir vaikas / Vida Press nuotr.
Mama ir vaikas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-23 13:24
AA

Visada svajodama apie vaikus galvojau, kad smagiai ir ramiai išlauksiu 9 mėnesius ir pagimdysiu natūraliu būdu, bus daug ašarų, vyras stovės šalia ir laikys mano ranką, juk taip ir būna tobuloms moterims. Deja, man taip nepavyko.

Visų pirma, nebuvau viena tų nėščiųjų, kuri tik ilsisi kojas pasidėjusi ant sofkutės ir viską valgo, aš daug dirbau, visur bėgte bėgau, paskutiniais mėnesiai ištinau visa (kas, žinoma, neatrodo tobulai, kai prieš tai svėrei 49 kg), negalėjau paeiti, nes mano pilvo princesė sugalvojo atsiremti kojomis (o gal užpakaliuku) į nugaros raumenis, tad sutraukė visą dešinę kūno pusę (krypuodama lyg pingvinas visai neatrodžiau kaip tobula laiminga nėštukė). Pradėjau lankytis dienos stacionare ligoninėje stebėjimui.

Rugpjūčio 16 dieną atlikus apžiūrą pasakė, kad gimdymą reikės skatinti kitą dieną. Tad atvykome su vyru kitą dieną. Kadangi tai pirmas mūsų kūdikis, net neįtariau, kaip viskas bus, bet tikėjausi geriausio. Susiklosčius kitokioms aplinkybėms, man pasakė, kad teks daryti cezario pjūvį su pilna narkoze. Štai, dingo mano tobulo gimdymo įsivaizdavimas, kai vyras laiko mano ranką, aš pagimdau ir pamatau mūsų kūdikį, priglaudžiu jį.

Su ašaromis akyse atsisveikinau su vyru, užmigau ir pabudau reanimacijoj, kur praleidau 7 valandas nematydama savo kūdikio! 7 valandas! Tai buvo lyg amžinybė... Sugrįžus į palatą man nesisekė paimti dukrytės ant rankų, nes nesu ta tobula moteris, kuri pagimdė pati, esu ta antrarūšė, kuriai nebuvo leista to padaryti, tad kūnas sunkiai judėjo nuo skausmo ir buvo tiesiog per daug baisu, kad dukrytė iškris iš rankų.

Verkiau, nesupratau, ką daryti, kaip paspartinti viską. Verkiau, kad nesugebėjau pati pagimdyti, kaip tai daro kitos. O ir randą pamačius nebuvo lengviau. Tačiau dabar, praėjus 9 mėnesiams nuo tos dienos, pažiūriu į savo nuostabią dukrytę ir man visiškai nusispjauti, ar gimdžiau natūraliu būdu, man nerūpi, kad gimdymą primena didelis randas, man svarbiausia, kad mano tobula dukra yra šalia manęs!!!

Dalyvauk SMARTHIT rengiamame konkurse SIEKIANTIEMS TOBULYBĖS: papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. [email protected] iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. [email protected] ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizas – Apple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Ban, kuri bus įteikta konkurso nugalėtojui.