Bakalauro diplomą atsiėmusią „misę“ Ievą Gervinskaitę sveikino brolių būrys

Ieva Gervinskaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Ieva Gervinskaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-01-30 15:11
AA

Konkurso „Mis Lietuva 2011“ nugalėtoja Ieva Gervinskaitė įrodė: ir gražuolės gali būti protingos bei ne iš kelmo spirtos. Penktadienio rytą Mykolo Romerio universitete teisės studijas baigusi mergina atsiėmė bakalauro diplomą.

Mykolo Romerio universitete I.Gervinskaitė baigė teisės ir valdymo studijas, baigiamąjį bakalauro darbą rašė apie teisę į privatų gyvenimą ir jos gynimą. „Tema buvo labai įdomi, ją pasirinkau pati. Įvairiai darbas „rašėsi“ – ir lengvai, ir nelabai, ir su įkvėpimu, ir be vilties“, – juokėsi I.Gervinskaitė. 

Gautą įvertinimą gražuolė vadina vidutinišku, tačiau yra patenkinta. „Norėjosi kiek geresnio įvertinimo, bet jaučiuosi patenkinta. Darbą apsigyniau gana lengvai, nors ir buvo provokacijų. Tačiau tokiose situacijose išlieku rami ir gana lengvai susitvarkau, taigi didelio streso nebuvo“, – prisiminė ji. 

Per diplomų teikimo šventę ją sveikino artimieji – tėvai, broliai, draugai. Gražuolė Žmonės.lt sakė šios šventės per daug nesureikšminusi, smarkiai jai nesiruošė. 

Ieva Gervinskaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Nejaučiu jokio jaudulio, nebuvo taip, kad nekantraučiau. Galbūt anksčiau daugiau kas sakydavo, kad baigus studijas prasideda naujas gyvenimo etapas – esi nebe studentas, pradedi dirbti... Bet dabar viskas kitaip. Daugeliui tas diplomas tėra formalumas. Taip pat ir man. Be to, planuoju, kad tai nebus mano paskutinis diplomas – ketinu stoti į magistrantūros studijas“, – sakė ji. Jau nuo rudens Ieva žada toliau krimsti teisės mokslus, tik jau aukštesniame lygmenyje. 

Gavusi diplomą I.Gervinskaitė drauge su atskubėjusiais pasveikinti išvyko šventiškai papietauti. „Vėliau bus ir neoficialus „after-party“ – eisime su artimiausiais draugais kur nors pasilinksminti, į kokį barą“, – atskleidė ji.

Ieva Gervinskaitė atsiėmė bakalauro diplomą (10 nuotr.)
+4