Balandžio kalendorius: sėkmingiausios mėnesio dienos

Laisvalaikis / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Astrologė Lana Kutkytė sudarė balandžio mėnesio sėkmės kalendorių. Jo padedami, galėsite susiplanuoti svarbius darbo pokalbius, vizitus į grožio saloną, tinkamus vakarus meilės pasimatymams ar vaikelio pradėjimui.

1 savaitė

Balandžio 1 d.

Viena iš geriausių mėnesio dienų, tad šiandien protingiausia būtų skirti laiką ir jėgas tik išties rimtiems darbams. Nesiblaškykite dėl nereikšmingų smulkmenų, o svarbiausius darbus pasistenkite atlikti tarp 10.40 ir 12.40 val. bei tarp 18.40 ir 20.40 val. Šią dieną užsimezgusi draugystė greičiausiai bus patikima ir ilgai trunkanti.

Balandžio 2 d.

Ypatingai produktyvi diena, kurios metu galite ne tik lengvai išmokti naujų ir reikalingų tobulėjimus dalykų, bet ir gauti įdomių patarimų bei informacijos, kurios dėka žinosite, ką daryti, kad jūsų sumanymai greičiau pajudėtų į priekį. Itin naudingas šiandien bus internetas bei bendravimas su draugais ir bendraminčiais.

Balandžio 3 d.

Pasistenkite kuo mažiau kalbėti, rodyti iniciatyvą ar kitaip kreipti į dėmesį į savo asmenybę, kadangi aplinkiniams gali susidaryti įspūdis, jog esate kupini puikybės ir paviršutiniško noro pademonstruoti save. Verčiau tyliai užsiimkite savais reikalais ir venkite nebūtinų diskusijų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Balandžio mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

2 savaitė

Balandžio 4 d.

Harmoninga ir romantiška diena. Gali būti sudėtinga susikaupti ties darbais, kurie reikalauja logikos ir disciplinos, bet tai puikus metas kūrybai, poezijai, meilei, poilsiui. Puiki diena pasimatymams, draugystei ir kitokiam gražiam bendravimui. Neleiskite sau vulgarumo ar agresyvumo – šiandien tai bus ypač nepriimtina.

Balandžio 5 d.

Įtemptas metas nusimato tarp 8.30 ir 12.40 val., ypač atsargiai šiuo laiku vertėtų bendrauti su viršininku ar su tais, kurie turi jums įtakos. Svarbu laikytis taisyklių ir vengti tvarkyti juridinius reikalus ar pasirašyti dokumentus. Diena palanki gilintis į dvasinius mokslus, į sielos poreikius.

Balandžio 6 d.

Tai viena prasčiausių mėnesio dienų, tad verčiau neplanuoti jokių rimtų darbų, o tuo labiau nepradėti nieko naujo. Geriau tiesiog tęsti arba užbaigti jau anksčiau pradėtus darbus. Šiandien net ir draugiškai sugyvenantys žmonės gali konfliktuoti net dėl smulkmenų, todėl nevertėtų aiškintis santykių ar bandyti vadovauti kitiems, primesti savo nuomonę. Vaisingas metas atsikratyti žalingų įpročių.

Balandžio 7 d.

14.24 val. laukia jaunatis, todėl svarbu šią dieną praleisti kaip įmanoma harmoningiau. Tai, ką galvosite, kalbėsite ir veiksite, užsiprogramuos itin lengvai, todėl atverskite naują gyvenimo lapą ir tikėkite, jog seksis viskas, ko tik imsitės.

Balandžio 8 d.

Jei būsite darbštūs ir susikaupsite ties pagrindiniais savo tikslais, tuomet tiek šiandien, tiek ir rytoj galite pasigerinti finansinę padėtį. Nepaisant to, išlaidauti nevertėtų, tad pagalvokite apie protingą investiciją. Derėtų atidžiau stebėti savo mitybą ir vengti persivalgymo, nors šiandien tai gali būti ypač sudėtinga.

Balandžio 9 d.

Daugumai bus svarbu gerai išsimiegoti, veikti ramiai, be skubėjimo, todėl iš prigimties ugninio temperamento žmonėms gali būti ypatingai sunku prisiderinti prie dienos ritmo. Laikas tarp 18 ir 20 val. puikiai tinka verslo susitikimams ar meilės pasimatymams. Vakaras nuo 22 val. nusimato konfliktiškas ir avaringas.

Balandžio 10 d.

Netikėtumų ir pokyčių diena. Jeigu to nebijote ir esate atviri naujovėms, tuomet diena gali praeiti išties įdomiai. Visgi kai kuriems savijautą pabloginti gali nervinė įtampa, dirglumas. Dienos tempas bus išties greitas, tad geriausiai reikalai klostysis tiems, kurie yra greiti ir lengvai prisitaiko prie bet kokios situacijos.

3 savaitė

Balandžio 11 d.

Pirmoji dienos pusė gana įtempta, ypač laikas nuo 7.40 iki 12.40 val. Svarbiems susitikimams ar darbams labiau tinkamas metas nuo 18 iki 22 val. Visą dieną vertėtų itin atsargiai kalbėti, nes jūsų tiek teigiami, tiek ir neigiami žodžiai turės ypatingai daug jėgos.

Balandžio 12 d.

Tai viena iš gražiausių ir ramiausių balandžio dienų.

Rytas iki 11.10 val. nėra efektyvus svarbiems darbams, tad svarbiausius dienos veiksmus planuokite nuo pietų. Ypatingai tinkamas metas skirti dėmesio šeimos nariams, namams, buičiai. Taip pat tinkama diena pirkti drabužius, kosmetiką bei apsilankyti grožio salone. Tai viena iš gražiausių ir ramiausių balandžio dienų.

Balandžio 13 d.

Pasistenkite kuo daugiau nuveikti iki 17 val., kadangi laikas nuo 17 iki 19 val. nusimato konfliktiškas, sunkiai suvaldomas ir avaringas. Vakaras nuo 21.40 val. labiau tinka ramiam poilsiui namuose bei meditacijai nei aktyviam bendravimui.

Balandžio 14 d.

Laikas iki 14.50 val. tinkamas kūrybai, šiltam bendravimui bei darbams, kurie nereikalauja griežtų taisyklių bei logikos. Nuo 16.50 val. dienos fonas taps visiškai kitoks. Sėkmingiausi bus tie, kurie pasitiki savimi, skiria pakankamai dėmesio savo įvaizdžio formavimui, yra aktyvūs ir drąsūs. Diena tinkama vaiko pradėjimui.

Balandžio 15 d.

Svarbiausius dienos veiksmus planuokite iki 13.10 val., kadangi antroji dienos pusė atneš nemažai iliuzijų ir sunkiai suvokiamų situacijų, kurios neleis adekvačiai įvertinti situacijų. Ypač sudėtingas laikas nusimato tarp 21.30 ir 23.30 val. Šiuo metu bus sunku išvengti kivirčų ir konfrontacijų.

Balandžio 16 d.

Iki 14.15 val. vargu ar pavyks veikti be klaidų ar aiškiai susikalbėti su aplinkiniais, tai protingiau būtų šį laiką skirti paprastiems darbams arba poilsiui. Antroji dienos pusė palanki beveik visoms veiklos sritims bei romantiškiems santykiams.

Balandžio 17 d.

Bus nesunku pastebėti smulkmenas, dirbti su kompiuteriu, išmokti kažko reikalingo, sisteminti žinias bei dirbti organizacinius darbus. Tiesa, tai nėra palanki diena kūrybai, šventėms ar meilei, kadangi dauguma žmonių norės pasirūpinti praktiškais gyvenimo aspektais.

TAIP PAT SKAITYKITE: 4 elgesio modeliai, tiksliausiai įspėjantys apie gresiančias skyrybas

4 savaitė

Balandžio 18 d.

Tinkama diena plaukų kirpimui, apsilankymui pas medikus bei tvarkos įvedimui tiek darbe, tiek ir namuose. Nuo 16.30 val. nereikėtų vengti ištiesti pagalbos ranką vargstantiems, prašantiems patarimo, likimas jums už tai atlygins.

Balandžio 19 d.

Dokumentų tvarkymui, įvairiems skaičiavimams bei kruopštumo reikalaujantiems darbams tinkamas laikas iki 12.25 val. Laikas tarp 12.25 iki 14.25 val. nėra efektyvus svarbiems darbams. Sudėtingiausiai šiandien skambės finansų bei santykių tema. Bus sudėtinga išvengti aštrių konfliktų, o kai kuriems – net skyrybų. Pasistenkite suvaldyti emocijas ir neprovokuoti santykių aiškinimosi. Venkite brangių pirkinių ar didelių finansinių operacijų.

Balandžio 20 d.

Dinamiška ir darbinga diena. Tai tinkamas metas svarbiems verslo susitikimams, meilės pasimatymams, vaiko pradėjimui, įvaizdžio formavimui, savo veiklos pristatymui, persikraustymui, nekilnojamojo turto, rūbų ir aksesuarų pirkimui, plaukų kirpimui, kelionėms, technikos pirkimui.

Balandžio 21 d.

Šiandien galite aiškiai suvokti savo pašaukimą. Laiką tarp 19.30 ir 21.30 val. geriau praleisti vienumoje.

Nors gali tekti nemažai bendrauti ir būti viešumoje, tačiau pasistenkite išlaikyti vidinę rimtį, kuo mažiau kalbėti ir nedemonstruoti nereikalingų emocijų.

Įsiklausykite į savo vidinį širdies balsą, kuris norės parodyti, kur link turite judėti ir ką nuveikti, kad gyvenimas būtų prasmingas. Šiandien galite aiškiai suvokti savo pašaukimą. Laiką tarp 19.30 ir 21.30 val. geriau praleisti vienumoje.

Balandžio 22 d.

Ypač sudėtingas rytas iki 9.30 val. Šiuo laiku verčiau neskubėti ir nieko rimto neplanuoti. Ši diena nusimato gana įtempta, konfliktiška ir kartais net agresyvi, tad svarbu laiką leisti tik su tais, kuriais galite pasitikėti.

Balandžio 23 d.

Vaisinga diena tiems, kurie nori gilintis į dvasinius mokslus, pasidomėti kūryba, santykių psichologija arba natūraliais sveikatinimosi metodais. Palankus metas svarbiems darbams, kelionėms bei meilei.

Balandžio 24 d.

Venkite askezės; tai bendravimo, džiaugsmo ir atsipalaidavimo diena. Ypatingai palanki diena meilei, naujų santykių pradžiai, pasimatymams, kelionėms. Neapkraukite savęs nebūtinais darbais. Laikas tarp 13.50 ir 15.50 val. neefektyvus svarbiems veiksmams.

5 savaitė

Balandžio 25 d.

Jeigu šiandien sulauksite kritikos arba komplimentų, tuomet patartina ypač atidžiai į juos įsiklausyti – tai greičiausiai bus tiesa. Ši diena nusimato kupina ženklų, kurie atskleis nemažai informacijos apie jus pačius bei jūsų ateities perspektyvas. Sudėtingiausias metas laukia tarp 17.40 ir 19.40 val.

Balandžio 26 d.

Viena iš nemaloniausių dienų balandį. Svarbu bus reikiamu metu mokėti pasakyti „ne“, net jei ir kažkas dėl to įsižeis. Mažai tikėtina, jog šiandien ateis gražūs ir reikalingi pasiūlymai. Į savo pačių idėjas taip pat pasistenkite nekreipti dėmesio. Tai kupinas iliuzijų ir nesusipratimų metas.

Balandžio 27 d.

Viena iš rimčiausių ir vaisingiausių dienų, tad būtinai suplanuokite kuo daugiau svarbių darbų.

Viena iš rimčiausių ir vaisingiausių dienų, tad būtinai suplanuokite kuo daugiau svarbių darbų. Bus lengviau nei visuomet susikaupti ir disciplinuotai dirbti.

Jeigu nenorite prarasti kolegų pagarbos, neleiskite sau paviršutiniškai juokauti ar demonstruoti nerimtą požiūrį į savo pareigas.

Balandžio 28 d.

Aktyvi diena, tinkama veikti tiek vienumoje, tiek ir kolektyve. Romantiškai meilei, nuotykiams ar šventėms – tai netinkamas metas. Protingiau būtų skirti laiką darbui, mokslams, verslo susitikimams, pokalbiams dėl darbo bei panašiai svarbiai veiklai. Galite išties nemažai nuveikti, jei tik to norėsite. Tarp 19 ir 21 val. vertėtų būti ypač atidiems kelyje, saugotis traumų.

Balandžio 29 d.

Iki 11.50 val. pasistenkite neišlaidauti, nekeisti įvaizdžio ir nesiaiškinti santykių. Nuo 11.50 val. dienos fonas bus ypač palankus aktyviai veiklai. Turėkite drąsos įgyvendinti savo idėjas, pasidomėkite technikos naujovėmis, bendraukite su bendraminčiais ir neužsidarykite nuo pasaulio. Tai itin informatyvi diena, ypač tiems, kurie geba sumaniai pasinaudoti interneto teikiamomis galimybėmis.

Balandžio 30 d.

Viena vertus, daugiausiai galima bus pasiekti tik komunikuojant su aplinkiniais. Kita vertus, bus sunku išvengti konfliktų ir nesusikalbėjimo. Venkite aštraus humoro ar nebūtinų priekaištų, mokėkite bendrauti itin sąmoningai, kadangi dienoje gali būti daug irzlumo. Netinkama diena naujų darbų pradžiai.


Sėkmės kalendorių sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt).

Skaitykite daugiau