Balandžio mėnesio „Edita“ – su priedu „Mano sodas“ ir naujomis rubrikomis

Archyvo nuotr./Žurnalo „Edita“ balandžio mėnesio viršelis.
Archyvo nuotr./Žurnalo „Edita“ balandžio mėnesio viršelis.
Šaltinis: „Edita“
2015-04-03 12:12
AA

Kartu su gražiausia pavasario švente – šv. Velykomis į jūsų namus beldžiasi naujasis, storesnis (žurnalui, kitaip nei mums, ne gėda prisipažinti!) „Editos“ numeris.

Balandžio mėnesio „Edita“ – su puikiomis dovanomis: skaitytojų jau pamėgtu priedu „Mano sodas“, sėklų pakuotėmis ir konkursu, kuriame galite laimėti puikių prizų Mamoms – galėsite įteikti gegužę. Taigi dairykitės dviejų žurnalų už vieno kainą prekybos vietose ir mėgaukitės skaitymo malonumu prie stiklinaitės pačios pagal vieną iš mūsų siūlomų receptų pagaminto sveikuoliško kokteilio.

Jums turėtų patikti ir įkvepiantis bei naudingas pokalbis su kvepalų tinklaraštininke – pavasarį tinkamo aromato geidžiame kiekviena, tiesa?

Čia rasite naudingą temą apie madingiausias sezono šukuosenas, patarimų, kaip planuoti vaikų atostogas ar tapti sėkmės lydimu žmogumi.

Žurnale – daugybė naujų rubrikų: dailiosios lyties atstovėms patiksiančios išmaniųjų telefonų programėlės, rubrikoje „Juoda ir balta“ – vyrų ir moterų vairavimo ypatumai, o sveikos gyvensenos puslapiuose – visi atsakymai, kaip padėti sau be vaistų.

Pasitikite šventes gražios, sveikos, atvira ir ramia širdimi!