Balandžio mėnesio sėkmės kalendorius kiekvienai dienai

Kalendorius / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Susipažinkite su astrologės Lanos Kutkytės specialiai portalui Ji24.lt sudarytu balandžio mėnesio sėkmės kalendoriumi, kuriame rasite paaiškinimų, ką tą dieną geriau daryti, o ko – vengti.

1 savaitė

Balandžio 1 d.

Šiandien svarbu orientuotis ne tik į savo asmeninius poreikius, bet ir pagalvoti apie tai, ko reikia aplinkiniams. Nevenkite padėti, ypač jei esate to prašomas. Tai gana darbinga ir rimta diena, tad patartina atsisakyti piktų juokelių ir nebrandžių pokštų, ypač darbo vietoje. Sutvarkykite savo dokumentus, stalčius, knygų lentyną, spintą. Įveskite tvarką tiek darbe, tiek namuose.

Balandžio 2 d.

Atsikelkite ankščiau, netinginiaukite – tai produktyvi diena, tad nešvaistykite jos niekams. Galite labai aiškiai suvokti, ką turite daryti, kad gyvenime pasistūmėtumėte į priekį, kad augtumėte kaip asmenybė ir vykdytumėte savo sielos tikslus. Laikas tarp 11 val. ir 13 val. palankus pirkiniams.

Balandžio 3 d.

Išties efektyviai dirbti pavyks tik nuo 10 val. ryto. Diena sėkmingiausia intelektualiam darbui, grožio kūrimui, bendravimui, įvaizdžio formavimui. Pasistenkite rimčiausius darbus nuveikti iki 19 val., nes vėliau prasidės įtemptas laikas, kuris gali atnešti ginčų, nesusipratimų, nemalonių emocijų. Vakarą geriau būtų praleisti namuose.

Balandžio 4 d.

Tai viena iš mažiausiai sėkmingų dienų balandį. Daugiausia sunkumų gali kilti reikaluose, susijusiuose su bendravimu, sutartimis, pažadais, partnerystės reikalais. Net sunkiausiose situacijose elkitės oriai, supratingai, neleiskite sau demonstruoti agresijos, šiurkštumo, nes tik dar labiau apsunkinsite padėtį.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Planetų globojamos savaitės dienos: kokia veikla užsiimti, kad lydėtų sėkmė

Galite intuityviai pajusti, kas jus skatina judėti pirmyn, o kas trukdo. Geriausia šią dieną praleisti ramioje aplinkoje, kad būtų lengviau išgirsti savo vidinį balsą.

Balandžio 5 d.

Šiandien vis dar jausis vakarykštės dienos energijos, todėl vis dar patartina apdairiau įsiklausyti į situaciją ir neskubėti galutinai ką nors nuspręsti. Priimti teisingą sprendimą gali trukdyti emocijos, todėl palaukite, kol jūsų mintys „susigulės“. Tiek vakar, tiek ir šiandien vyksta stiprūs karminio apsivalymo procesai, ir kiekvienas į juos reaguos savaip.

2 savaitė

Balandžio 6 d.

Aktyvi diena, sėkmingiausia tiems, kurie turi valios, nebijo rizikuoti, atvirai kalbėti apie savo norus, pasitiki savimi. Jeigu turite šių savybių, galite nemažai nuveikti. Palanku tvarkytis reikalus, susijusius su kelionėmis, užsieniečiais, mokslais, juridiniais dokumentais. Taip pat tinkamas laikas kalbėtis su viršininkais ar autoritetingais žmonėmis jums rūpimais klausimais.

Balandžio 7 d.

Situacijos, kurios formuojasi aplink, – tai ženklai, kurie daug papasakos apie jus pačius. Pasistenkite nepykti dėl jums išsakomų priekaištų, būkite išmintingi ir suvokite šios dienos situacijas ar žodžius, kaip galimybę daugiau sužinoti apie save, pakeisti savo elgesio modelį. Turite puikią progą susipažinti su savo ydomis. O jeigu sulauksite komplimentų, žinokite, jog esate jų verti.

Balandžio 8 d.

Geriausia būtų atsitraukti nuo aktyvaus bendravimo, jei nenorite skaudžiai suklysti. Ši diena gali atnešti nereikalingų rūpesčių, tačiau jų išvengti tikrai įmanoma, tiesiog prireiks žymiai daugiau pastabumo. Svarbiausia yra nepriimti jokių pasiūlymų, nepradėti naujų darbų, o tiesiog ramiai dirbti kasdienius darbus.

Balandžio 9 d.

Nuostabi ir aktyvi diena, kuomet galima daug nuveikti ne tik išoriniame, tačiau ir vidiniame pasaulyje. Visą dieną galėsite produktyviai dirbti, kurti planus ateičiai, dėlioti strategiją, pradėti kažką naujo, plėstis. Jūsų įžvalga gali būti paaštrėjusi, todėl aiškiai matysite, ką turite daryti ne tik dabar, bet ir ateityje.

Balandžio 10 d.

Laikas iki 13.45 val. skirtas aktyviems, dideliems, ambicingiems veiksmams. Taip pat puikus laikas sportui, aktyviam poilsiui gamtoje, susitikimams su draugais. Net ir didžiausi tinginiai šiuo laiku gali turėti daugiau nei įprastai noro veikti, judėti.

Nuo 13.45 val. iki 15.45 val. geriau užsiimti paprastais darbais, nes ką nors rimto nuveikti gali būti pernelyg sudėtinga. Nuo 15.45 val. bus žymiai lengviau atlikti net ir labai sunkius, valios jėgos reikalaujančius darbus.

Balandžio 11 d.

Nors ir savaitgalis, tačiau žymiai daugiau laimėsite, jeigu šią dieną skirsite darbui arba mokslams. Tai itin rimta diena, visiškai netinkama tuščioms linksmybėms ar tinginystei. Tvarkyti aktualius darbus geriausia nuo 10 val.  Tarp 20.40 val. ir 22.40 val. būkite atsargūs būdami prie vairo ir su elektros prietaisais. Palankiausia būtų vakarą skirti ramiam poilsiui.

Balandžio 12 d.

Nuo 10 val. iki 12 val. pasistenkite nesiaiškinti santykių su aplinkiniais, kitaip ginčų neišvengsite. Protinga būtų tiesiog patylėti, pabūti ramiai vienumoje. Iš esmės visa diena yra gana įtempta, tad būkite tik su tais, su kuriais jaučiatės saugiai ir gerai sutariate. Nevalgykite „sunkaus“ maisto, galite dėl to prasčiau miegoti.

3 savaitė

Balandžio 13 d.

Diena palanki savo idėjų, informacijos, emocijų dalijimuisi su kitais. Daugiausia nuveiks tie, kurie turi patikimų draugų, bendraminčių, moka dirbti kolektyve. Pasitelkite į pagalbą internetą – jo platybėse šiandien lengvai rasite reikiamios informacijos.

Balandžio 14 d.

Stabili, produktyvi ir sėkminga diena. Viena iš harmoningiausių šią savaitę. Palanku pirkti techniką, knygas, mokytis, pristatyti savo veiklą, aiškintis sudėtingą informaciją.

Gražiausias laikas tiek darbams, tiek meilei nusimato nuo 12.30 val. iki 14.30 val. Nuo 21 val. taip pat puikus metas susitikimams, tačiau romantikos būtų mažai, todėl palanku planuoti susitikimus su draugais ir bendraminčiais.

Balandžio 15 d.

Kuklumas šiandien yra laukiamiausia dorybė. Nesipuikuokite, nesigirkite, nedemonstruokite savo žinių, išminties, nedalykite patarimų, ypač jeigu to niekas neprašo. Perdėtas pasitikėjimas savimi bei noras pasipuikuoti atneš tik nemalonumų.

Balandžio 16 d.

Norėsis palikti darbus nuošalyje ir užleisti vietą meilei. Šiandien geriausia būtų paklusti vidiniams poreikiams ir neversti savęs daryti to, ko nenorite. Labiau rūpės jaukumas, švelnumas, gražus bendravimas, ramybė, o ne profesiniai reikalai. Vaisinga diena kūrybai, meilei, grožio puoselėjimui, meditacijai. Galite daug nuveikti, jei jūsų darbas susijęs su menais, grožiu, dvasingumu, slauga.

Balandžio 17 d.

Impulsyvi, veikli diena, kuomet norėsis kuo daugiau patirti. Gali kilti poreikis konkuruoti su kitais, tapti geriausiu, vadovauti. Visgi reikėtų pasistengti neperlenkti lazdos, nes bus nesunku užsitarnauti viršininkų nemalonę. Ramiau nugyventi šią dieną padėtų suvokimas, jog žmonės ne visada privalo elgtis taip, kaip mes norime.

Balandžio 18 d.

Viena iš nepalankiausių mėnesio dienų. Jei busite impulsyvūs ir neatsargūs, galite sulaukti nemalonių netikėtumų. Jeigu šiandien gausite kokį nors pasiūlymą – atsisakykite. Puiki diena švarinimuisi, tad išmeskite (padovanokite) jau nereikalingus daiktus.

Balandžio 19 d.

Sėkminga diena meilei, darbui, pirkiniams bei naujiems planams sukurti. Jei aplankytų negatyvios mintis, vykite jas šalin, neleiskite įsitvirtinti. Jaunaties diena neša savyje augimo ir plėtros galias, todėl reikėtų mąstyti ir veikti vien teigiamai.

4 savaitė

Balandžio 20 d.

Laikas sutvarkyti praktiškus gyvenimo reikalus: apžvelgti savo pajamas bei išlaidas, prisipirkti maisto produktų, tvarkytis namuose ir sode, pasirūpinti naminių gyvūnėlių poreikiais, pagražinti savo išvaizdą, skirti dėmesio šeimos reikalams. Nenustebkite, jei labiau nei visuomet trauks skanus maistas, saldumynai. Laikytis dietos gali būti sunkoka.

Balandžio 21 d.

Šios dienos sėkmei pagauti prireiks komunikabilumo, greičio, gebėjimo prisitaikyti, perprasti ir tinkamai panaudoti informaciją. Laukia daug bendravimo, smulkių darbų, kuriuose reikės greitos reakcijos. Kalbėdami būkite atidūs, nes nebūtinai tyčia galite įžeisti, supykdyti kitą žmogų. Vėliau gali būti sunkiau pagerinti santykius.

Balandžio 22 d.

Viena iš gražiausių dienų šį mėnesį. Suskubkite kuo daugiau nuveikti, nes šiandien laukia žymiai didesnės galimybės padaryti viską teisingai. Laukia džiaugsmingi įvykiai meilėje, draugystėje, finansuose. Jei tik pasistengsite, gerokai pajudėsite į priekį savo planų įgyvendinimo link. Susiplanuokite šiandien kuo daugiau veiklos.

Balandžio 23 d.

Svarbiausias taps saugumo, patikimumo jausmas. Nebus paprasta kovoti su sunkumais, koncentruotai dirbti, kadangi trauks šiltas bendravimas, jaukumas, tingus poilsis. Dauguma norės nuolaidžiauti savo silpnybėms ir norams, trauks ilgiau pamiegoti, būti namuose. Puiki diena pirkti drabužių, kosmetikos priemonių, apsilankyti grožio salone.

Balandžio 24 d.

Emocijos gali neleisti pamatyti tikro vaizdo, todėl neskubėkite kažko kategoriškai teigti, žadėti ar ginčytis su kitais. Ypač stebėkite, ką kalbate ar darote tarp 11.20 val. iki 13.20 val. bei nuo 15 val. iki 17 val. Ypač svarbūs taps jūsų įsipareigojimai šeimai, namams, tėvams, tad jei kažką žadėjote, būtinai įvykdykite.

Balandžio 25 d.

Trumpas laiko tarpas nuo 15 val. iki 17 val. yra neefektyvus, todėl verčiau neskirti tuo metu jokių svarbių susitikimų ar nedaryti rimtų darbų. Visa likusi diena yra aktyvi, bet harmoninga, leidžianti veikti laisvai, be netikėtų kliūčių.

Balandžio 26 d.

Leiskite sau džiaugtis paprastais gyvenimo malonumais, tačiau neleiskite išlaidauti ar leisti laiką tarp nepažįstamų ar nepatikimų žmonių. Jei turite rimtų darbų ar susitikimų, sutvarkykite viską iki 12.30 val. Naujos pažintys šiandien greičiausiai bus neperspektyvios.

5 savaitė

Balandžio 27 d.

Laikas iki 13.35 val. skatins iliuzijas, nesusipratimus. Galite stokoti realybės jausmo, todėl sudėtingus darbus atlikite po pietų. Tinkamas metas skirti pasimatymus, sportuoti, nueiti į grožio saloną, kino teatrą, priimti sviečius, leisti laiką su vaikais. Nepagailėkite aplinkiniams komplimentų ir dovanų – tai bus tinkamai įvertinta.

Balandžio 28 d.

Gausite tiek, kiek nusipelnote, tad kuo daugiau dirbsite, tuo daugiau turėsite. Sėkminga diena tiems, kurie yra darbštūs, atsakingi, laikosi taisyklų. Ypač šių savybių prireiks nuo 10 val. iki 12 val. – tai įtemptas laiko tarpas, kurio metu verčiau nesiginčyti su viršininkais ir netvarkyti reikalų valstybinėse institucijose.

Taip pat skaitykite: 10 sėkmės guru Robino Sharmos gyvenimo pamokų

Iš esmės diena yra skirta būtiniems ir nuobodiems darbams atlikti.  Nuo 12 val. tinkamas laikas vizitui pas medikus, kosmetologą ar kirpėją – darbas bus atliktas itin kruopščiai.

Balandžio 29 d.

Diena skirta ne šventei ar nerūpestingam džiaugsmui, o pastangoms ir rimtam darbui. Nepatartina bandyti viršininkų kantrybės, tinginiauti ar dėl kažko verkšlenti, ypač nuo 13.30 val. iki 15.30 val. Jei tvarkote dokumentus ar atliekate smulkmeniškumo reikalaujantį darbą, keletą kartų pasitikrinkite, ar nesuklydote.

Balandžio 30 d.

Viena iš gražiausių (kaip ir balandžio 22 d.) mėnesio dienų. Iki 15 val. atlikite visus būtiniausius darbus, o laiką nuo 17 val. skirkite bendravimui, sutarčių pasirašymui, pasimatymams.

Svarbu, kad žmonės, su kuriais bendrausite, būtų tie, kuriuos norite matyti savo gyvenime, kadangi situacijos, kurios formuosis nuo 16.50 val., bus linkusios kartotis ateityje. Laikas nuo 15 val. iki 17 val. bus gana tuščias, tad jo metu bus sudėtinga nuveikti kažką reikšmingo.


Jei norite astrologės paklausti apie savo gyvenimą, tam tikras situacijas, sužinoti poros suderinamumą ar tinkamą specialybę, registruokitės Lanos Kutkytės konsultacijai „Facebook“ paskyroje  „Sadhana“.

Skaitykite daugiau