Baleto primarijui Nerijui Juškai prireikė skubių atostogų

Nerijus Juška su šeima / Olgos Steponkienės nuotr.
Nerijus Juška su šeima / Olgos Steponkienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-02 14:41
AA

„Darbas, darbas, darbas... Spektakliai skirtinguose miestuose. Treniruotės su vaikais baleto mokykloje. Žiemos sezonas artistams visada būna intensyvus, todėl šeimai lieka mažiau laiko ir dėmesio. Apie atostogas „kur šilta“ apskritai kol kas nėra net kada pagalvoti. Tad, vieną rytą, žiūrint kaip Agnė ruošia pusryčius, kilo tokia mintis – juk Vilniuje yra vieta, kur galima pasinerti į smagų poilsio pasaulį!“ – pastarųjų dienų išgyvenimais dalinosi vienas garsiausių Lietuvos baleto primarijų Nerijus Juška.

Apie tai, kad sumąstė dieną praleisti vandens parke, jis žmonai nesakė, kol neįsitikino, jog šių „mini atostogų“ metu parke įdomios veiklos ras visi šeimos nariai. Begalė vandens atrakcionų, „Kanojų upės“ ir bangų baseinai, vaikų žaidimų aikštelė ir 13-kos pirčių kompleksai – atrodė labai viliojančiai ir įtikino Nerijų, kad tiek vyresnėlis Pauliukas, tiek žmona Agnė laiką praleis puikiai.

„Agnė ir taip laiko visus keturis namų kampus, todėl norėjau pats viskuo pasidomėti. Su Pauliuku esame ir keliavę, ir vandenyje pramogavę. O mūsų keturių iškyla į tokią vietą turėjo įvykti pirmą kartą, todėl rūpėjo kiekviena smulkmena“, – sakė baleto meistras.

Nerijus Juška su šeima lankėsi vandens parke / Olgos Steponkienės nuotr.

Jį teigiamai nuteikė žinia, jog „Vichy“ vandens parke prie kiekvieno vandens baseino nuolat budi gelbėtojas, tad pramogauti vandens sūnui ne tik patiks, bet ir bus saugu.

Dviejų vaikučių tėčiui aktualūs buvo ir kiti dalykai – ar bus kur pervystyti ir pamaitinti spalio pabaigoje pasaulį išvydusią dukrelę Evą, kur šeima, pavargusi nuo linksmybių, galės atsipūsti bei kuo pasivaišinti.

„Kai Agnei pristačiau savo vienos dienos atostogų programą, ji sumanymui labai pritarė. Buvome abu pasiilgę šilumos, poilsio ir vandens“, – apie planą apsilankyti populiarioje šeimos pramogų vietoje sakė N. Juška.

„Labai laukėme laisvos dienos, kad galėtume įgyvendinti visą tai, ką suplanavome. Kad neapsirikome, įsitikinome vos įžengę į vandens zoną. Būtumėte pamatę Pauliuko akis, kai jis išvydo, kokios atrakcijos jo laukia!“, – prisimindamas juokėsi N. Juška.

Kaip pasakojo Nerijus, Paulius nuo kūdikystės lankė baseiną, tad vandenyje jis – kaip tikras ruonis. Anot jo, sūnų pakerėjo vaikų žaidimų aikštelė, kurioje įrengti specialūs vaikams skirti atrakcionai ir čiuožyklos.

„Kol Agnė su vaikais ilsėjosi „Delfinų jūros“ pakrantėje, išmėginau ir pirčių zonos malonumus“, – pasakojo „šiltų atostogų“ su šeima iniciatorius.

Nerijus Juška su šeima lankėsi vandens parke / Olgos Steponkienės nuotr.

Nerijus pasirinko pusvalandžio trukmės asmeninę vanojimo procedūrą, kurią su specialiomis beržinėmis vantomis atlieka profesionalus pirtininkas. Kaip ir dauguma parke atliekamų pirties procedūrų, taip ir ši yra ypač naudinga šaltais lietuviškais orais organizmui bei imunitetui stiprinti.

Po vandens pramogų Nerijus lepino žmoną vandens baro egzotiškais kokteiliais, o užkandžiavo pica, krevetėmis ir itin gurmanišku burgeriu. Šeima paskanavo ir ypatingų desertų – ledų, patiektų egzotiniuose vaisiuose.

„Čia dar sugrįšime. Vaikų gimtadienių švęsti ir tiesiog atsipūsti. Vanduo, šiluma, gardūs skanėstai... Ir viskas čia pat po ranka – Vilniuje“, – savo sprendimo laisvadienį dedikuoti vizitui į vandens parką privalumus vardino N. Juška.

Nerijaus Juškos atostogos (24 nuotr.)
+18