Baleto primarijus Nerijus Juška atskleidė, kaip meilės dieną lepina savo žmoną ir šeimą

Nerijus Juška su šeima
Nerijus Juška su šeima
Šaltinis: Žmonės
2019-02-13 16:52
AA

„Šv. Valentino dieną mes švenčiame ne vieną vakarą, o visą savaitę!“, - į klausimą kaip meilės dienos proga lepina savo žmoną Agnę ir du judviejų vaikučius sakė baleto primarijus Nerijus Juška.

Jis patikino – tokia tradicija gimė nuo pat draugystės su mylima moterimi pradžios. „Puikiai žinau, kad Agnė mėgsta gėles ir SPA procedūras. Tai – būtinas visų mūsų sukakčių atributas. Bet visada sugalvoju ir kai ką daugiau“, – atviravo pašnekovas.

Vienintelė taisyklė, kurios laikosi abu sutuoktiniai, yra tai, kad dovanos turi būti neįprastos, o ne įsigijamos bet kurioje parduotuvėje.

Nerijus Juška su šeima / Loretos Kondratės nuotr.

„Širdelių, perdėto saldumo ir netikros romantikos mums nereikia“, – patikina Agnė.

Prieš metus Šv. Valentino dienos proga pora su vaikais ilsėjosi Birštone, „Eglės“ sanatorijoje, o šįmet meilės savaitę „atidarys“ Vilniuje įkūrusiame „Vichy“ parke.

„Mums meilė yra šeima. O kadangi visi mėgstame šiltą vandenį, spręsdami kur pabūti drauge nė nesuabejojome. Kol aš padūksiu su Pauliumi ir Eva jiems skirtoje vaikų zonoje, Agnė galės pasilepinti turkišku hamamu, masažu ir soliariumu“, – patikino N. Juška.

Nerijus Juška su šeima / Loretos Kondratės nuotr.

Jis neketina praleisti ir pirties procedūrų bei jūros bangų baseino teikiamo malonumo.

„Agnė sakė man padovanos pusvalandžio trukmės asmeninę vanojimo procedūrą, kurią su specialiomis beržinėmis vantomis atlieka profesionalus pirtininkas. Kaip ir dauguma parke atliekamų pirties procedūrų, taip ir ši yra ypač naudinga šaltais lietuviškais orais organizmui bei imunitetui stiprinti“, – patikino N. Juška.

Viešėdama vandens parke šeima nepraleidžia progos pasimėgauti egzotiškais kokteiliais natūraliuose vaisiuose, paragauti picos, krevečių ar itin gurmaniško burgerio. Šilumos, vandens ir pramogų oazėje, kur yra vandens kalneliai, daugybė sūkurinių vonių, net šešiolika pirčių, pora jau yra surengusi net kelias savo šeimos fotosesijas.

„Kadangi žiemą dažniausiai nevykstame poilsiauti į šiltus kraštus, tai kaip alternatyvą egzotikai renkamės vandens parką. Juk ir čia akis džiugina sukurti džiunglių vaizdai, atpalaiduoja tropinė šiluma ir vandens malonumai, o atgaivina vaisiuose pateikiami ledai, havajietiški kokteiliai... Ir taip mėgautis galima ištisus metus kad ir kiekvieną dieną vos radus laisvą valandėlę po darbų“, – sakė N. Juška.

Jis neslėpė – meilė yra vienas sudėtingiausiai apibūdinamų dalykų pasaulyje. Bet, anot jo, taip turbūt yra tik suaugusiesiems.

„Nuostabu, kaip vaikai greitai ima suprasti, kas yra meilė. Pauliukui tai – tėtis, mama, baseinas, ledai ir žaislai!“, – su šypsena pasakojo N. Juška.