„Ąžuolyno bėgimui“ baleto primarijus Nerijus Juška ruošiasi su visa šeima

Agnė Jurgilaitė ir Nerijus Juška ruošiasi „Ąžuolyno bėgimui“ / Asmenininio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Baleto primarijus Nerijus Juška ir jo sužadėtinė Agnė Jurgilaitė – aktyvaus gyvenimo būdo gerbėjai, ketinantys dalyvauti sekmadienį Kaune vyksiančiame sportiniame renginyje „Ąžuolyno bėgimas“. Nerijus Juška neslepia – po gausių kasmetinių pavasario švenčių dabar yra pats laikas pasimankštinti ir pasirūpinti kalorijų pertekliumi.

„Kai nuvykstame pas Agnės tėvus į svečius, stalai tiesiog lūžte lūžta nuo maisto. O kaip gi neparagausi tų 25 karštų patiekalų ir 15 rūšių tiesiog viliote viliojančių salotų?“ – juokavo Nerijus Juška.

Tačiau gardžiais valgiais jis yra lepinamas ne tik Jurgilų, bet ir nuosavuose namuose. Baleto scenos virtuozas – jūros gėrybių bei žuvies gerbėjas.

„Pati sukūriau jūros gėrybių apkepo receptą. Nerijus jį labai mėgsta, o aš stengiuosi vis juo palepinti“, – pasakojo Agnė Jurgilaitė.

Agnė Jurgilaitė ir Nerijus Juška ruošiasi „Ąžuolyno bėgimui“ / Asmenininio albumo nuotr.

Anot jos, kol buvo viengungis, Nerijus dažniausiai mėgaudavosi sumuštiniais. Tačiau pastaraisiais metais jis pietų be karšto patiekalo su salotomis nebeįsivaizduoja.

Per visą baleto karjerą primarijus vidutiniškai sverdavo 76 kilogramus. Dabar svarstyklės rodo, jog jis šiek tiek sunkesnis.

„84 kilogramai. Tai susiję su lėtesniu gyvenimo tempu ir gausesne mityba. Todėl mane vis dažniau išvysite su sportiniu kostiumu“, – patikino Nerijus Juška.

Jo teigimu, greičiausias ir patikimiausias būdas priversti kūną veikti, o kalorijas degti yra bėgimas. Tad, bent du kartus per metus pora jėgas išmėgina ir „Ąžuolyno bėgime“.

Agnė Jurgilaitė ir Nerijus Juška ruošiasi „Ąžuolyno bėgimui“ (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau