Baleto primarijus Nerijus Juška: „Mes su Agne jau turime antrus namus“

Nerijus Juška su žmona Agne
Nerijus Juška su žmona Agne
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-25 13:16
AA

„Pusę savaitės praleidžiame Vilniuje, o kitą pusę – Kaune. Kartais net patiems sunku suprasti, kur mes gyvename“, – šypsosi baleto primarijus Nerijus Juška.

Pastaraisiais metais pagrindiniai darbai jo laukia ne sostinėje, o Kauno valstybiniame muzikiniame teatre. Antrame pagal dydį Lietuvos mieste veikia ir jo vardo baleto mokykla. Norėdamas kuo daugiau laiko praleisti su šeima, N. Juška į laikinąją sostinę dažniausiai keliauja su žmona Agne ir dviem mažyliais – sūnumi Pauliumi bei dukrele Eva.

„Jau kurį laiką galvojame apie butą Kaune, bet šis planas kol kas nerealus. Tad, pasitarę su Agne nusprendėme, jog patogiausia mums būtų apsistoti viešbutyje, kuriame galėtume jaustis lyg namuose“, – sakė pašnekovas.

Nerijus Juška su žmona Agne

Nerijus Juška su žmona Agne

Išanalizavęs populiarios viešbučių rezervavimo internete sistemos pasiūlymus jis išrinko tai, kas keturių asmenų „kompanijai“ geriausiai tiktų. Daugiausiai kriterijų, pasak N. Juškos, atitiko paslaugų ir pramogų parke „Pažaislio parkas“, kurį sudaro du restoranai, vaikams pritaikyta lauko erdvė ir VIP pirčių kompleksas, įsikūręs viešbutis.

„Kambarys – erdvus, per balkoną atsiveria gražus vaizdas, o kol aš esu teatre – Agnė su vaikais gali leisti gamtoje. Tam, kad pavalgytum europietiško arba kinų maisto, nereikia net leistis į restoranus – viską gali užsisakyti į kambarį ir ramiai papietauti. Mažus vaikus auginantys tėvai supras apie ką aš“, – su šypsena sakė N. Juška.

Nerijus Juška su žmona Agne
Nerijus Juška su žmona Agne

Kraustytis iš sostinės jis tikrai neketina. Bes vis ieškodavo, kur ne vienai, o kelioms ar dar ilgesniam laikui galėtų Kaune apsistoti su šeima.

„Dviejų nuosavų būstų išlaikyti nepajėgtume. Bet pasvajoti juk galima!“, – nusijuokė pašnekovas.

Nerijus Juška
Nerijus Juška su žmona Agne

Nuosavą namą Vilniuje jis įsigijo prieš maždaug dešimtmetį. Tiesa, tuomet N. Juška pirko sudegusį pastatą, kurio vietoje vėliau iškilo jam patinkantis būstas.

„Panašu, kad šis sezonas bus gana ilgas ir teks šokti ne tik Kauno, bet ir Klaipėdos scenoje. Tad, gali dar vienų namų tekti ieškoti ir pajūryje“, – užsiminė baleto primarijus.