Balio sukčius demaskavęs Rokas Bernatonis: „Tai – visiškas magijos pradžiamokslis“

Rokas Bernatonis / Dovilės Markevičienės nuotrauka
Remigija Paulikaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

„Taip apsidžiaugiau, kad ir mane bandė apmauti!“ – kvatoja iliuzionistas Rokas BERNATONIS (30), prisimindamas Balyje patirtą nuotykį, kai atskleidė ten dažnai sukčiaujančius valiutos keitikus.

Pirmosioms atostogoms Azijoje pasirinkęs Balio salą, Rokas ne sykį girdėjo įspėjimų, kaip ten svarbu saugotis sukčiaujančių valiutos keitikų. Apie tai, kad reikia būti itin akylam keičiant eurus į vietinius pinigus, kalba pasisuko ir vakarojant su ten sutiktais lietuviais. „Daugelis pasakojo tą patį – kad gautus pinigus keitykloje skaičiavo, bet viešbutyje jų vis tiek trūko. Niekas negalėjo pasakyti, kaip taip nutiko“, – šypsosi supratęs, jog teks leistis būti apgautam pačiam, kad tai išsiaiškintų.

Rokas pakvietė Balyje gyvenantį bičiulį surengti tyrimą – pasivažinėti po salą ir paieškoti sukčių. „Sakiau, tol keisiu pinigus ir filmuosiu procesą, kol pagausiu vagiant“, – pasakoja labai norėjęs pamatyti, kokius triukus jie naudoja. Į marškinių kišenėlę įsidėjęs paruoštą filmuoti telefoną, Rokas ieškojo tokios keityklos, kurioje būtų patogu įamžinti ten dirbančio žmogaus darbą.

Skaitykite daugiau