Balyje susižadėjo tinklaraštininkė Simona Burbaitė

Simona Burbaitė ir Matas Kolpertas/Asmeninio archyvo nuotr.
Simona Burbaitė ir Matas Kolpertas/Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-02-09 15:26
AA

Sausio mėnesį 10 metų draugystės sukaktuves atšventę Simona Burbaitė ir Matas Kolpertas susižadėjo. Matas mylimai moteriai už jo tekėti pasiūlė egzotiškos kelionės po Balį metu.

„Kelionei įpusėjus, lankėmės Ubude. Aplink jį yra labai daug gražių krioklių. Žinojome iš anksto, kad norėsime pamatyti bent vieną krioklį, neapsuptą milijono turistų. Todėl penktadienį nusprendėme keltis 5 valandą ryto ir su motoroleriu nuvažiavome prie vieno iš jų. Atsimenu, vakare prieš kelionę, Matas pasakė, kad jei man bus sunku keltis, vis tiek prikels ir važiuosime. Penktadienį ryte išvažiavome su tamsa ir jau švintant buvome prie krioklio.

Ta akimirka, kai Matas pasipiršo, buvo tokia magiška ir visiškai mūsų – bundanti gamta ir mes tik dviese prie nuostabaus gamtos stebuklo“, – portalui Žmonės.lt pasakojo knygos „Tavo geriausia draugė“ autorė.

Simona prisipažino, kad tos dienos emocijas sunku nupasakoti.

„Buvo taip tikra, ramu ir gera. Matas tikrai pasistengė, kad tas momentas taptų ypatingu ir tik mūsų dviejų“, – kalbėjo ji.

Krioklį pora paliko dar nespėjus pasirodyti kitiems turistams, specialiai, nes norėjo, kad ta vieta ir liktų tik jiems, jų nuostabiausiuose prisiminimuose.

„Net neabejoju, kad į Balį dar sugrįšime ir vėl su tamsa važiuosime pamatyti tos vietos, kuri mums dabar reiškia tiek daug“, – svajingai tęsė tinklaraštininkė. 

Pasiteiravus S. Burbaitės apie vestuves, šį tik šyptelėjo, kad kol kas su sužadėtiniu jie sutarė pasimėgauti šiuo etapu, kuris abiems – nepaprastai svarbus.