Bankrutuoja Žydrūno Savicko sporto klubas: skolos siekia daugiau nei 200 tūkst. eurų

Žydrūnas Savickas / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Bankrutuoja galiūno Žydrūno Savicko sporto klubas. Dėl bankroto bylos į teismą kreipėsi ir pats sportininkas, ir „Sodra“.

UAB „Savicko sporto klubui“ iškelta bankroto byla.

Kaip rašoma portalo Žmonės.lt gautoje 2023 m. sausio 26 d. Vilniaus apygardos teismo nutartyje, Žydrūnas Savickas paprašė iškelti bankroto bylą savo įmonei, nurodydamas, kad ji yra nemoki, nes įmonės pradelsti įsipareigojimai ženkliai viršija visą įmonės turimą turtą, nėra galimybių atstatyti įmonės mokumą.

Į teismą 2022 m. pabaigoje dėl to kreipėsi ir „Sodra“. „Savicko sporto klubo“ skola „Sodrai“ šiuo metu siekia daugiau nei 27 tūkst. eurų, o priverstinio poveikio priemonės nebuvo sėkmingos.

Įmonė, 2022 m. rugsėjo 30 d. duomenimis, turėjo 11 099 eurų turto, o įsipareigojimai siekė 221 826 eurų.

Nurodoma, kad nekilnojamajam turtui ir kitam turtui taikytinas areštas.

Savicko sporto klubas / 15min nuotr.

Portalui Žmonės.lt susisiekus Ž.Savicku jis įvardijo tris pagrindines priežastis, kurios privedė prie sporto klubo bankroto.

„Pirma priežastis – karantinas. Negalėjome dirbti, o už viską reikėjo mokėti. Antra, mūsų bendrovė negavo didžiosios paramos dalies, motyvuojant tuo, kad buvo įsivėlusi kažkokia klaida, o ji paaiškėjo tik 12 val. nakties, kai jos pataisyti nebegalėjo, nes kitą dieną jau baigėsi terminas. O trečioji priežastis – aukštos šilumos ir elektros kainos.

Visos šios priežastys yra absoliučiai politinės. Galiu teigti, kad mūsų šalies politika privedė smulkų ir vidutinį verslą prie bankroto. Tokių klubų bei įvairių įmonių kaip mano yra ir daugiau“, – portalui Žmonės.lt sakė Ž.Savickas.

Visgi jis pabrėžė tikintis šviesesne ateitimi, kai pasikeis Lietuvos valdžia. „Dar du metai, bus nauja valdžia ir ekonomika atsigaus. Šiuo metu yra prieitas liepto galas, bet visada yra dugnas, o tada vėl keliauji į viršų“, – pridūrė galiūnas.

Žydrūnas Savickas ir jo daiktai / Valdo Kopūsto / 15min nuotr.

Žmonės.lt primena, kad spalio 12-osios rytą sunkiaatletis Žydrūnas Savickas antrą kartą iškėlė vestuves. Vyras susituokė su sportininke Brigita Lacyte.

Pora savo šventei pasirinko miestą už Vilniaus: „taip“ vienas kitam ištarė Molėtų rajone.

Žmonės.lt žiniomis, galiausiai santuoką Žydrūnas ir Brigita nutarė registruoti ne civilinės metrikacijos skyriuje, o savo pasirinktoje vietoje.

Ž.Savicko išrinktoji – kultūristė, svorių kilnotoja, fitneso atstovė, kartu su dabartiniu vyru dalyvaujanti įvairiose galiūnų varžybose.

Portalas Žmonės.lt dar prieš vestuves susisiekus su Ž.Savicku, komentuoti šio fakto jis nepanoro.

Tiesa, pora turėjo susituokti dar rugpjūtį, tačiau tąkart ceremonija buvo nukelta.

Žmonės.lt primena, kad 2021-ųjų pabaigoje Žydrūnas Savickas oficialiai išsiskyrė su žmona Jurgita. Tuomet Vilniaus miesto apylinkės teismas baigė nagrinėti bylą dėl jų dešimtmetį besitęsusios santuokos nutraukimo ir turto padalinimo.

Žinią apie skyrybas Ž.Savickas patvirtino dar 2020 metų birželį. Tąkart jis teigė, kad su žmona atskirai gyvena jau trejus metus.

„Čia jokia ne naujiena nei man, nei žmonai, nei pažįstamiems. O daugiau nieko apie asmeninį gyvenimą nekalbu.

Kodėl aš gyvenu atskirai – nieko nekomentuosiu, nes tai privatus gyvenimas“, –15min sakė Ž.Savickas, savo karjeroje visuomet vengęs atvirauti apie santykius.

Savicko sporto klubas (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau