N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Barbra Streisand kalbomis apie Michaelą Jacksoną šokiravo visuomenę

Barbara Streisand / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kino deivė Barbra Streisand nepagalvojo, kokį sąmyšį jos žodžiai gali sukelti visuomenėje. Po interviu, išleisto „The Times“, aktorė neišvengė jai adresuotos kritikos.

Po kilusio skandalo Barbra Streisand atsiprašė dėl savo pasisakymų apie seksualiniu išnaudojimu M. Jacksoną kaltinančius vyrus, tačiau tai nepadėjo moteriai išvengti visuomenės pasmerkimo.

Pasaulyje dviprasmiškus jausmus sukėlusi dokumentinė juosta „Leaving Neverland“ pasakoja dviejų berniukų, kuriuos seksualiai išnaudojo Michaelas Jacksonas, istoriją. Dabar jau suaugę vyrai, Wade‘as Robsonas ir Jamesas Safechuckas, keturių valandų trukmės filme detalizuoja kiekvieną nusikalstamą Michaelo veiksmą.

Dėl skandalingo filmo žmonės dalijasi į dvi stovyklas – palaikančiųjų Michaelą arba jį kaltinančius.

Tačiau neseniai apie šią situaciją prabilusi Barbra Streisand sukėlė tikrą diskusijų audrą.

Michaelas Jacksonas ir Wade'as Robsonas 1987 m./Scanpix nuotr.

Filme „Leaving Neverland“ pasakojama, kad Michaelas į akį kritusiam vaikui ir jo tėvams „po kojomis klodavo auksą“. Popkaralius visą šeimą apipildavo dėmesiu ir veždavosi juos į savo „Neverland“ vilą. Ten M. Jacksonas išnaudodavo berniukus, versdavo vaikus su juo miegoti.

Barbra Streisand / „W“/Steven Meisel nuotr.

Interviu „The Times“ Barbra Streisand sakė tikinti Michaelui mestais kaltinimais, bet teisino jį sakydama, kad „seksualiniai poreikiai atsirado dėl sunkios vaikystės bei DNR, esančios jo kraujyje.“

„Galime sakyti jis juos „tvirkino“, tačiau patys girdėjote, tie vaikai tiesiog virpėjo kaip norėjo ten (viloje) būti. Vėliau jie abu vedė ir dabar turi vaikų. Taigi, tai jų nenužudė“, – kalbėjo B. Streisand.

Tokie garsios moters žodžiai akimirksniu sulaukė visuomenės pasmerkimo.

Po keletos dienų daugkartinė „Oskaro“ laureatė atsiprašė dėl savo „neapgalvotų pareiškimų“.

Skaitykite daugiau